"Hotel Paradise". Szahira schudła 26 kg. Bała się hejtu. "Może przez to nie wpadłam facetom w oko"

"Hotel Paradise". Szahira Bisiorek ważyła kiedyś 93 kg. Uczestniczka reality-show TVN7 otworzyła się na temat swojej wagi w jednym z wywiadów.

Szahira Bisiorek była jedną z uczestniczek szóstej edycji "Hotelu Paradise". Mieszkanka rajskiej wyspy odpadła 22 września, ku rozpaczy fanówreality-show. Przez wielu widzów traktowana była bowiem jako faworytka, która przyszła do programu po wygraną. Bisiorek otwarcie mówi o drodze, jaką przeszła jej sylwetka. Uczestniczce udało się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów. Niedawno wrzuciła nawet zdjęcie sprzed przemiany. Tym razem otworzyła się na temat swojej obecnej wagi.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Zobacz też: "Hotel Paradise". Hania cierpiała na zaburzenia odżywiania. Pokazała zdjęcia z czasów choroby

"Hotel Paradise". Szahira schudła 26 kg. Co teraz myśli o swojej sylwetce?

Bisiorek w rozmowie z TVN7 przyznała, że choć udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, nadal zmaga się z kompleksami i samooceną. Idąc o programu obawiała się, że jej wizerunek zostanie przedstawiony w kategoriach ofiary. 

Nadal mam kompleksy, nie mam wysportowanego ciała. Dziewczyny miały super figury. Bałam się hejtu i tego, że zrobią ze mnie ofiarę. Ja po prostu wiem, jaka jest moja historia i jakie mam kompleksy - twierdzi była uczestniczka "Hotelu Paradise".

W dalszej części rozmowy zastanawiała się, czy jej sylwetka zaważyła na tym, że nie udało jej się nawiązać relacji z mężczyzną w programie.

Być może dlatego, że nie miałam tej "pożądanej" figury, nie wpadłam facetom w oko - mówi Szahira.

Marcelina ZawadzkaZawadzka była ofiarą przemocy seksualnej. "Złapał mnie za miejsce intymne"

Kolejne odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Kibicowaliście Szahirze?

Więcej o: