Małgorzata Ohme przyjęła oświadczyny. Co ze ślubem? Wiadomo, kto będzie świadkiem

Małgorzata Ohme jest zaręczona ze swoim partnerem Rafałem. Mimo tego prezenterce niespecjalnie się spieszy, aby formalizować związek.

Małgorzata Ohme od dłuższego czasu spotyka się z Rafałem Jakóbiakiem - biznesmenem związanym z branżą stomatologiczną. Para w ostatnim czasie widziana była na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na ściance, pozując przed fotoreporterami, zakochani nie szczędzili sobie czułości. Jak się okazało, mieli ku temu powód. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zdradziła, że jest już po zaręczynach.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Małgorzata Ohme jest zaręczona. Co ze ślubem? "Nie potrzebuje tego"

Małgorzata Ohme wyznała portalowi Jastrząb Post, że jest już po zaręczynach. Przyznała jednak, że nie spieszy jej się, aby stanąć z ukochanym na ślubnym kobiercu. Nie czuje, aby ten ruch wiele zmienił w jej życiu.

Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie - stwierdziła.

Prezenterka zaznaczyła jednak, że jeśli do ślubu dojdzie, to wie, kto będzie jednym ze świadków ceremonii.

Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan - wyznała reporterce Jastrząb Post.

Małgorzata Ohme poznała Rafała Jakóbiaka w 2020 roku. Narzeczony dziennikarki jest biznesmenem działającym w firmie stomatologicznej, która zajmuje się dystrybucją urządzeń medycznych przeznaczonych do chirurgii szczękowo-twarzowej.

Małgorzata Ohme wychowuje dwójkę dzieci ze swoim pierwszym mężem, również Rafałem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.