Anna Cieślak nie spodziewała się, co spotka ją po ślubie z Miszczakiem. "Doświadczam obrzydliwych napaści"

Anna Cieślak jest żoną Edwarda Miszczaka. Ostatnio w wywiadzie przyznała, że ciągle pada ofiarą hejtu z tego powodu. Jak aktorka daje sobie z tym radę?

Anna Cieślak jest aktorką teatralną i telewizyjną, a od 2019 roku także żoną Edwarda Miszczaka. Kobieta niedawno była gościem w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" - dziennikarki Polsat News. Opowiedziała m.in o działalności na rzecz fundacji "La Strada". Ponadto w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz przyznała, że ciągle pada ofiarą hejtu ze względu na swojego męża. 

Zobacz wideo Anna Cieślak opowiada o związku z Edwardem Miszczakiem. "On kocha ludzi"

Anna Cieślak. "Doświadczam okrutnych napaści"

Anna Cieślak rozmawiała z dziennikarką Katarzyną Zdanowicz m.in o różnego rodzaju oprawcach. Aktorka uważa, że wielu ludzi krzywdzi innych, ponieważ w przeszłości sami doświadczali takich zachowań. Dodaje także, że w kwestiach okrucieństw kobiety i mężczyźni są sobie równi. 

Tak samo jak zdarzają się bezwzględni i okrutni mężczyźni, tak samo zdarzają się bezwzględne i okrutne kobiety.

W rozmowie z dziennikarką, Anna Cieślak zdradziła, że często pada ofiarą hejtu ze względu na swojego męża.

Bardzo często, w obecnej sytuacji, gdzie hejtuje się mnie z powodu bycia żoną mojego męża, doświadczam okrutnych, obrzydliwych napaści na moją osobę, ale już się tym nie przejmuję. Jestem już w momencie, kiedy po prostu jest mi tylko żal takiego człowieka - wyznała.

W momencie, gdy jej związek z Edwardem Miszczakiem był pod ostrzałem mediów, aktorka uciekała do pracy w teatrze. Tam mogła realizować swoją pasję. Otrzymała również wsparcie od przyjaciół z pracy.

Anna Cieślak hejtowana przez pryzmat małżeństwa

Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak dzieli spora różnica wieku. Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że właśnie przez to ich związek jest o wiele częściej brany na języki i atakowany przez hejterów. Edward Miszczak przez 24 lata był dyrektorem programowym stacji TVN. Stoi za wieloma sukcesami gwiazd oraz programów telewizyjnych. Jednakże zgromadził wokół siebie zarówno fanów, jak i hejterów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.