Małgorzata Socha komentuje suknię-zbroję Małgorzaty Rozenek. Jedno słowo wystarczyło [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Socha była obecna na pokazie mody Łukasza Jemioła. W trakcie wywiadu z reporterem Plotka jednym słowem skomentowała stylizację Małgorzaty Rozenek podczas balu TVN-u. Wymownie.

Małgorzata Socha zachwyciła wszystkich udaną stylizacją na dorocznym Balu Fundacji TVN. W sukni projektu Łukasza Jemioła prezentowała się zjawiskowo. Projektant ma ewidentnie nosa do tworzenia sukienek o niebanalnym kroju i jakościowym wykończeniu. Nic więc dziwnego, że jej stylizację oceniliśmy bardzo wysoko. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Oprócz aktorki na wydarzeniu TVN-u pojawiło się sporo innych gwiazd, które były bardziej odważne w temacie kreacji, m.in. Małgorzata Rozenek. Na bal włożyła suknię-zbroję zaprojektowaną przez kostiumolożkę filmową. Sprawdziliśmy, co o jej "looku" pomyślała Małgorzata Socha

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Królowa Elżbieta II Mateusz Damięcki Katarzyna ZielińskaGwiazdy żegnają królową Elżbietę II. Dla niektórych to był prawdziwy cios

Małgorzata Socha jednym słowem odpowiedziała na pytanie reportera. Tyle wystarczyło

Aktorka słynie z dobrego gustu i ciekawych stylizacji. Nic w tym więc dziwnego, że dziennikarze często zadają jej pytania związane z modą. Małgorzata Socha zjawiła się na pokazie Łukasza Jemioła i w rozmowie wróciła pamięcią do Balu Fundacji TVN. Podczas wywiadu z reporterem Plotka gwiazda skomentowała kreację Rozenek jednym słowem. 

Spektakularna.

Później dodała, że uważa modę za sposób na wyrażanie siebie i powinna jej zdaniem panować w tym temacie absolutna wolność.

Zobacz teżKinga Rusin komentuje Bal Fundacji TVN i wbija szpilę Małgorzacie Rozenek?! Niemiło

Uważam, że każdy powinien ubierać się w taki sposób, jak czuje, gdyż w pewnym sensie moda też nas wyraża. Ważne, że wszyscy się dobrze bawiliśmy. Szczytny cel został osiągnięty. Super pieniądze, naprawdę wysokie. Bardzo dużo zostało zebranych. Oby tak dalej - zakończyła.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek broni wyboru kreacji na bal TVN. "To więcej niż suknia"

Trzeba przyznać, że gwiazda odpowiedziała z wyczuciem i klasą, ponieważ nie uraziła koleżanki ze świata show-biznesu. Zupełnie inaczej Kinga Rusin skomentowała stylizację Małgorzaty Rozenek.

Więcej o: