Mołek w ogniu krytyki za wywiad z Kożuchowską. "Magda chyba nie lubi Małgosi"

Kto by się spodziewał, że wywiad Magdy Mołek z Małgorzatą Kożuchowską w jej programie "W Moim Stylu" wywołała w sieci tyle kontrowersji. Pojawiło się sporo mocnych komentarzy internautów.

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w najnowszym wywiadzie Magdy Mołek na YouTube. W "W Moim Stylu" opowiedziała o przygodach z paparazzi, trudnej sytuacji podczas ślubu i cieniach bycia w show-biznesie. Jej rozmowa wzbudziła spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Pod filmikiem pojawiło się sporo opinii. 

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Mołek w ogniu krytyki za wywiad z Kożuchowską. "Magda chyba nie lubi Małgosi"

Rozmowa Magdy Mołek była krytykowana przez użytkowników YouTube'a przede wszystkim za złe, zdaniem internautów, nastawienie do gościni. Wypominali jej kąśliwe uwagi i brak luzu. Pisali:

Kocham ten kanał. Tym razem jednak czuję jakiś dyskomfort, dziwną atmosferę i momentami napięcia pomiędzy prowadzącą a gościem.

Inni także mieli podobne wrażenia po obejrzeniu materiału. 

Też to czułam. Pierwsza rozmowa, w której pani Magda wbijała subtelnie szpileczkę za szpileczką - podkreśliła użytkowniczka.
 

Były też uwagi do zachowania Kożuchowskiej, która przez większość wywiadu unikała kontaktu wzrokowego i patrzyła w podłogę.

Jak można cały czas patrzeć w podłogę. Pani Magda ze szczerością, oko w oko z kamerą, widzami i rozmówcą... Nie ma flow, rozmowa na siłę... Bez większych emocji i uczuć - napisał ktoś inny.

Nie można też zapomnieć o pozytywnych komentarzach, które także się pojawiły. Były one jednak mniejszością.

A ja lubię, jak pani Małgosia opowiada o sobie. Robi to w bardzo zajmujący sposób. To nie pierwszy wywiad z nią, którego słuchałam. Dzięki za oddech na tym kanale.

Co myślicie o zdaniach internautów? Zgadzacie się z krytyką?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.