Małgorzata Socha w złotych grochach na pokazie Łukasza Jemioła. Postawiła na bardzo drogi dodatek

Pokaz nowej kolekcji Łukasza Jemioła przyciągnął na czerwony dywan wiele znanych osób. Wśród zaproszonych gości była również Małgorzata Socha.

21 września w Warszawie Łukasz Jemioł zaprezentował nową kolekcję, którą nazwał "Islandia". W rozmowie z magazynem "Vogue" zdradził, że inspiracje do jej stworzenia czerpał właśnie z surowego klimatu i spektakularnych krajobrazów północy. Podczas prezentacji zaprojektowanych przez niego ubrań nie mogło zabraknąć Małgorzaty Sochy, która nie tylko jest wielką fanką twórczości Jemioła, ale także jego bardzo dobrą koleżanką. Zobaczcie, w jakiej stylizacji pojawiła się na pokazie. 

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

Zobacz wideo Małgorzata Socha uwielbia urządzać mieszkanie. Ulubione wnętrze? Ma takie!

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła 

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła zaprezentowała się w czerni, która tego wieczoru zdecydowanie dominowała na ściance. Aktorka miała na sobie zestaw składający się z kamizelki i dopasowanych do niej spodni z szerokimi nogawkami i wysokim stanem. Do tego włożyła wykonaną ze zwiewnego materiału koszulę w złote grochy i podkreślający talię pas z dużą klamrą. Strój uzupełniła pasującymi kolorem do reszty stylizacji kozakami na obcasie i niewielką torebką marki Saint Laurent, za którą trzeba zapłacić ponad 7000 tysięcy złotych. Jeżeli chodzi o biżuterię, to Socha postawiła na złote, duże kolczyki, naszyjnik i kilka pierścionków. Całość dopełniały rozpuszczone, lekko pofalowane włosy i delikatny makijaż. 

Pokaz kolekcji Jemiol x IcelandPokaz kolekcji Jemiol x Iceland KAPiF.pl / KAPiF.pl

Wrażeniami z pokazu aktorka podzieliła się w opublikowanym na Instagramie poście. Do wpisu dodała fotografię, na której pozuje u boku projektanta oraz kilka kadrów z imprezy.

Prosto z pokazu nowej kolekcji. Łukasz, brawo! Gratulacje! Tylko spójrzcie na tę kolekcję - napisała Socha.
 

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęcia Sochy z pokazu Łukasza Jemioła, na którym stawiła się nie tylko ona. Jego nową kolekcję przyszły obejrzeć także m.in. Blanka Lipińska, Julia Wieniawa, Paulina Krupińska czy Katarzyna Warnke.

Sieklucka w wygniecionej sukience na pokazie Jemioła. Patrzymy na stopy. Co tam się zadziało?Sieklucka w wygniecionej sukience na pokazie Jemioła. Patrzymy na stopy

Więcej o: