Twierdzi, że miała romans z Adamem Levinem. Trzecie dziecko chciał nazwać jej imieniem! Co na to żona?

Instagramowa modelka utrzymuje, że przez niemal rok spotykała się z Adamem Levinem. Szczegóły romansu z wokalistą Maroon 5 ujawniła w opublikowanym na TikToku wideo.

Wyznanie Sumner Stroh może przyczynić się do zakończenia ośmioletniego małżeństwa Adama Levine'a z modelką Behati Prinsloo. W poniedziałek 19 września Stroh zamieściła na TikToku filmik, w którym ujawniła, że muzyk zdradzał z nią swoją żonę. Mimo że sama influencerka zgromadziła na platformie nieco ponad 360 tys. obserwujących, wideo ze szczegółami romansu błyskawicznie rozprzestrzeniło się w sieci i w ciągu kilkunastu godzin zostało odtworzone niemal 13 mln razy.

Zobacz wideo Historia Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Adam Levine zdradzał żonę? Sumner Stroh przedstawia swoją wersję zdarzeń

Z relacji Sumner Stroh wynika, że ona i Adam Levine spotykali się przez rok. Influencerka utrzymuje, że była "młoda i naiwna" i czuje się wykorzystana przez muzyka. Stroh oświadczyła, że to ona zakończyła znajomość, jednak Levine niespodziewanie odezwał się do niej po kilku miesiącach. Na dowód pokazała screen wiadomości, w której wokalista miał pytać ją, czy mógłby nazwać na jej cześć trzecie dziecko, z którym w ciąży jest jego żona.

Wiadomość brzmiała: Ok, poważne pytanie. Będę mieć kolejne dziecko i jeśli to chłopiec, chciałbym nazwać go Sumner. Pasuje ci to? Jestem śmiertelnie poważny - relacjonuje Stroh.

Rzekoma kochanka Adama Levine'a nie ujawniła, w jakim okresie miało dochodzić do ich spotkań. Jednak screen, który pokazała, pochodzi z początku czerwca, co oznacza, że sprawa jest stosunkowo świeża.

Sumner Stroh chwilowo ukryła lub usunęła wszystkie posty z instagramowego konta, ale nadal dostępne są publikowane przez nią relacje. Z jednej z nich możemy dowiedzieć się, że influencerka początkowo nie zamierzała upubliczniać romansu z muzykiem, jednak jeden z jej znajomych zagroził, że sprzeda historię razem ze screenami do tabloidów.

Niedługo po opublikowaniu viralowego już wideo, Stroh zamieściła na TikToku kolejny filmik, w którym tłumaczy się z relacji z Levinem. Jak twierdzi, ma świadomość tego, że to nie ona jest ofiarą tej sytuacji. Z jej informacji wynikało jednak, że małżeństwo Levine'a i Prinsloo istnieje już tylko na papierze.

Dlatego czuję się wykorzystana, ponieważ uwierzyłam we wszystko, co mi mówił. Byłam w trudnej sytuacji osoby, która dopiero co, przyjechała do Los Angeles. Wysyłał mi wiadomości z konta na Instagramie, nie miałam powodów, aby podważać to, co mi przekazywał - dodaje.

Adam Levine jak na razie nie odniósł się do informacji przekazanych przez Sumner Stroh.

Wokalista Maroon 5 i modelka Victoria's Secret Behati Prinsloo zaczęli spotykać się w 2012 roku. Ślub wzięli dwa lata później, a kolejno w 2016 i 2018 roku przychodziły na świat ich dwie córki. O tym, że spodziewają się trzeciego dziecka, "People" poinformował na początku września tego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.