"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia chorowała w trakcie programu. Diagnoza okazała się błędna

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia z szóstej edycji programu ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz otworzyła się na temat choroby.

Losy małżeństwa Kasi i Pawła z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudziły wiele kontrowersji i emocji wśród widzów programu, emitowanego na antenie TVN. Małżonkowie na weselu byli sobą oszałamiająco zachwyceni. W finałowym odcinku para zadecydowała o pozostaniu w małżeństwie. Niestety początkowa euforia szybko opadła. Niemalże od razu po zakończeniu zdjęć do programu Paweł przyznał, że znalazł nową ukochaną, którą okazała się kuzynka Kasi. Mimo trudności i problemów zdrowotnych uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie poddaje się. Cały czas aktywnie prowadzi profil na Instagramie i dzieli się swoim życiem z fanami.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia i Paweł formalnie odzyskali wolność?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Kasia otwarcie na temat choroby

Odmieniona Kasia parę tygodni temu wypoczywała na wakacjach w Egipcie. Teraz otwarcie odpowiada na pytania dotyczące choroby, z którą zmagała się jeszcze będąc w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wielka metamorfoza Kasi nie była fanaberią. Kobieta straciła wiele włosów przez chorobę. W trakcie trwania programu Kasia usłyszała diagnozę, że zmaga się z boreliozą. Leczenie podjęła u boku męża Pawła. Jednak po ostatniej relacji na InstaStories okazuje się, że diagnoza była błędna. Kasia cierpiała na chorobę tkanki łącznej, a to połączone z nadmierną ilością stresu i sterydami, które przyjmowała, spowodowało drastyczne wypadanie włosów.

Kasia szósta edycja 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kasia szósta edycja 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram

Kasia Zięciak z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia zdradziła sekret szczupłej sylwetki

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Kasia jest nie do poznania

Od wzięcia udziału w programie, życie Kasi było niczym rollercoaster. Ostatnio przeszła sporą metamorfozę. Kasia wrzuciła na Instagram zdjęcia z salonu fryzjerskiego, gdzie prezentuje się w nowej obłędnej fryzurze! Fani natychmiastowo pozytywnie zareagowali, nie szczędząc pochwał uczestniczce programu randkowego. 

Wow, cóż za zmiana! Po prostu pięknie, całkiem inna osoba - komentowali fani pod postem Kasi.

Kasia szósta edycja 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kasia szósta edycja 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram

Mimo przeciwności losu, Kasia cały czas emanuje pozytywną energią, którą chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. 

Więcej o: