Tomasz Kammel otwarcie o swojej orientacji seksualnej. Wspomina o dumie. "Wiem, że od lat trwają spekulacje"

Tomasz Kammel od lat jest związany z TVP. W mediach wielokrotnie pojawiały się głosy na temat orientacji seksualnej dziennikarza. W najnowszym wywiadzie postanowił odnieść się do tych plotek. Przy okazji wyjawił, jaki ma stosunek do osób LGBT+.

Tomasz Kammel jest obecny w polskich mediach od 1997 roku. Dziennikarz jednak niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiemy, że przez lata był związany z Katarzyną Niezgodą, ale związek się rozpadł. W mediach często pojawiały się też głosy i sugestie, że dziennikarz TVP jest osobą homoseksualną. On jednak nie reagował na takie plotki. Teraz postanowił zabrać głos w tej sprawie. Przy okazji wypowiedział się na temat osób LGBT+. 

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Katarzyna Niezgoda wspomina związek z Tomaszem Kammelem. Mają kontakt?Katarzyna Niezgoda wspomina związek z Tomaszem Kammelem. Mają kontakt?

Tomasz Kammel otworzył się w temacie swojej orientacji seksualnej: Byłbym z tego dumny

Tomasz Kammel był gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie "HejtPark - Przejdźmy na ty". Gospodarz, co niezbyt eleganckie, zapytał wprost dziennikarza o jego orientację seksualną. Kammel odpowiedział stanowczo.

Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem dlaczego, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nie jestem. Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą - powiedział Tomasz Kammel.

Więcej zdjęć Tomasza Kammela znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Jednocześnie dziennikarz TVP opowiedział o swoim stosunku do osób LGBT+. Jego wypowiedź może być zaskakująca. 

Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski, bo nie chce mówić walki, lepszego życia ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację - dodał Tomasz Kammel.

Popularny prezenter wyjawił także, że w przeszłości plotki o jego rzekomym homoseksualizmie go bolały. Wyjaśnił, dlaczego.

Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo niestety było ich kilka, a nie jedna. Bo nie udawało mi się skutecznie zbudować tych związków, zawsze była przy mnie kobieta, każda dbała o mnie, kochała mnie i było nam dobrze, a jednocześnie musiała gdzieś się mierzyć z tymi opiniami zakulisowymi - podkreślił Tomasz Kammel.

Tomasz KammelKammel objada się we Włoszech. Fan pyta o dietę. Manowska jeszcze odważniej

Spodziewaliście się takiej szczerości z jego strony? 

Więcej o: