Hanna Żudziewicz urodziła! Szczęśliwa mama podzieliła się rodzinnym kadrem. "Najpiękniejszy moment"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. O narodzinach dziecka poinformowali w mediach społecznościowych.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke właśnie powitali na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama zamieściła na Instagramie wzruszający wpis oraz zdjęcie z porodówki. Na profilu tancerki posypały się gratulacje. To pierwsze dziecko tej pary, znanej z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Zobacz wideo Hanna Żudziewicz w tańcu

Hanna Żudziewicz urodziła. Pokazała zdjęcie z maleństwem

Popularna para taneczna chętnie dzieli się z fanami szczegółami życia prywatnego w mediach społecznościach. Jeszcze przed narodzinami dziecka zakochani potwierdzili, że spodziewają się córki, której nadali imię Róża. 7 października szczęśliwa mama pokazała rozczulający kadr, na którym widać jak tuli dziewczynkę. Nad nimi pochyla się Jacek Jeschke. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie dziecko pojawiło się na świecie. Na ten moment młodzi rodzice czekali od dawna.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu. Róża Jeschke 6.10.2022. Jesteś najpiękniejszym cudem - napisała wzruszona tancerka.

To samo zdjęcie oraz te same słowa pojawiły się na profilu tancerza.

 

Różowe baby shower Hanny Żudziewicz

Szczęśliwi rodzice przez ostatnie miesiące wrzucali do sieci mnóstwo zdjęć, na których mogliśmy obserwować ciążowy brzuch Hanny. Tancerka promieniała w ciąży i często pokazywała w mediach przygotowania do narodzin Róży. Krótko przed pojawieniem się dziecka na świecie odbyło się popularne przyjęcie zwiastujące narodziny dziecka, tzw. baby shower. Na imprezie pojawiły się Basia Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka.

Baby shower Hanny ŻudziewiczBaby shower Hanny Żudziewicz Instagram/@hannazudziewicz

Rodzicielstwo dla Hani i Jacka będzie zapewne całkiem nowym doświadczeniem, ale widząc, jak się wzajemnie wspierają, wróżymy im szczęśliwą przyszłość. Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.