"Nasz nowy dom". Jeden z członków ekipy żegna się z programem. "Przygoda się zakończyła"

Na facebookowej stronie programu "Nasz nowy dom" pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy z jednym z członków ekipy. Chodzi o Artura Witkowskiego.

Artur Witkowski pojawiał się w programie "Nasz nowy dom" od ośmiu lat, czyli dołączył rok po wystartowaniu formatu. Był kierownikiem budowy, który ostatnio zdecydował się rozstać z produkcją. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor opowiada o problemach ekipy „Nasz nowy dom"

Joanna KrupaKrupa mieszka w 85-letnim domu. Wnętrza robią wrażenie

"Nasz nowy dom". Artur Witkowski odchodzi z programu 

Choć to Katarzyna Dowbor jest twarzą "Nasz nowy dom", w ekipie znajduje się także kilkanaście innych osób. W ciągu dziewięciu lat pomogli tysiącom rodzin, które żyły w trudnych warunkach. Dowbor w roli prowadzącej sprawdza się znakomicie. Jest ciepła i otwarta, ale także potrafi tupnąć nogą, jak ekipa remontowa ma opóźnienia. Nadzór nad nią sprawował właśnie Artur Witkowski, który teraz pożegnał się z programem. Produkcja opublikowała w sieci piękne pożegnanie.

Dziękujemy Arturowi za osiem wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru. Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni - Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!

Internauci nie ukrywali, że mężczyzna emanował świetną energią w programie i będą tęsknić:

Szkoda, lubiłam bardzo Artura.
Panie Arturze, tyle dobra dał pan ludziom! Niech się panu poszczęści we wszystkim! Będziemy tęsknić!
Wielkie dzięki za pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę - pisali w komentarzach.

Jakiś czas temu fani martwili się stanem zdrowia Witkowskiego. W kwietniu bieżącego roku bohater zaniepokoił telewidzów wyglądem swojej twarzy. On jednak wyjaśnił w jednym z komentarzy pod postem, że po prostu go przewiało. 

Przewiało, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. Pozdrawiam serdecznie - napisał.

Dotychczas nie wiadomo, kto go zastąpi.  

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz też: Wiesław Nowobilski w ''Tańcu z gwiazdami''. Jak tańczy kierownik budowy programu "Nasz Nowy Dom"?

Więcej o: