Joanna Krupa o drugiej ciąży. Czy mała Asha może liczyć na rodzeństwo? Odpowiedziała

Joanna Krupa w ostatnim wywiadzie zabrała głos na temat macierzyństwa. Wygląda na to, że nie powiedziała w tym temacie ostatniego słowa. Modelka wprost przyznała, czy chciałaby powiększyć rodzinę.

Joanna Krupa od 2018 roku jest żoną amerykańskiego przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Para rok później doczekała się córki - Ashy. Niedawno głośno było o małżeńskich zmaganiach i trudnościach pary.  W jednym z najnowszych wywiadów celebrytka zdradziła, czy ma plany na powiększenie rodziny. Szczerze przyznała, że o tym myśli.

Ivona Pavlović, Agnieszka Kaczorowska"TzG". Kaczorowska uderza w Pavlović. "Nie jestem w stanie tego zrozumieć"

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Joanna krupa o drugim dziecku: To moje marzenie

Joanna Krupa otworzyła się na temat macierzyństwa. Jest jedną z gwiazd, która nie stroni od pokazywania dziecka w mediach społecznościowych. Zabrała także córkę na konferencję związaną z nowym sezonem "Top Model", gdzie razem pozowały na ściance, a czterolatka skradła serca fotoreporterów. Czy mała Asha w najbliższym czasie może spodziewać się rodzeństwa?

To jest moje największe marzenie, ale zobaczymy , co tam nam na górze pokażą - powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z "Super Expressem".

Jeszcze niedawno Joanna Krupa wraz z mężem uczęszczali na terapię dla par. Podczas sesji podejmowali rozmowy o problemach, z jakimi się borykają. Jak podawaliśmy wcześniej, ta decyzja spotkała się z aprobatą wśród otoczenia pary. Teraz modelka przyznaje, że mimo sporadycznych kłótni, w jej małżeństwie dobrze się układa.

Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo - dodała w rozmowie z "Super Expressem".

Doda"Doda. 12 kroków do miłości". Widzowie oburzeni drugim odcinkiem. "Żonaty facet?"

Celebrytka od lat związana jest z programem "Top Model". Zmagania kandydatek na modelki, pod bacznym okiem wymagających jurorów, są co tydzień wyczekiwane przez fanów programu. Nowe odcinki można oglądać w każdą środę o 21:35 na antenie TVN.

Więcej o: