Katarzyna Sokołowska w nowej fryzurze na planie "Top Model". Zapuściła włosy

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na małą fryzjerską metamorfozę. W pierwszym odcinku nowego sezonu "Top Model" jurorka zaprezentowała dłuższe, naturalnie ułożone włosy.

W środę 7 września na antenie TVN zadebiutuje 11. sezon "Top Model". Fani z niecierpliwością czekali na powrót ulubionego formatu. W tym roku może brakować jednak elementu zaskoczenia, do sieci wyciekła bowiem lista uczestników, którym udało dostać się do kolejnego etapu. Na profilach społecznościowych programu nie brakuje zapowiedzi nowej edycji. W jednym z nagrań możemy zobaczyć Katarzynę Sokołowską w odmienionym wydaniu. Jurorka zdecydowała się na zmianę fryzury.

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Katarzyna Sokołowska zaskoczyła fryzurą w nowym "Top Model". Pożegnała krótkie włosy

Katarzyna Sokołowska od lat wierna była krótkiej fryzurze. Jurorka "Top Model" zapragnęła jednak zmian i na planie 11. edycji zaprezentowała odmieniony wizerunek. W pierwszym odcinku sezonu uwagę zwróciły lekko pofalowane, dłuższe niż zazwyczaj włosy gwiazdy. Fryzura reżyserki pokazów mody nie sprawiała wrażenia przestylizowanej. Wzrok przyciągała też oryginalna kreacja. Sokołowska miała na sobie fioletowy zestaw, składający się z oversizowej marynarki i dopasowanej kolorystycznie koszuli.

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska YouTube/ TVN Fashion

Aktualne zdjęcia Katarzyny Sokołowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Reżyserka pokazów mody nagrywała 11. sezon "Top Model", będąc w ciąży. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Marcin Tyszka zdradził, że (wtedy jeszcze) przyszła mama tryskała energią.

Nagrywała prawie cały program, będąc w ciąży. Ja się śmiałem, że przerobiłem prawie wszystkie podręczniki młodego położnika, tak just in case. Energii miała bardzo dużo. Myślę, że ta ciąża ją uskrzydlała - wspominał fotograf.

Jak wam sie podoba nowa fryzura Katarzyny Sokołowskiej? Więcej zdjęć jurorki "Top Model" znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.