Jennifer Lawrence zdradziła płeć i imię dziecka. Wyznała, że straciła dwie ciąże

Jennifer Lawrence udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Vogue". Aktorka wyjawiła płeć i imię swojego dziecka. Powiedziała też, że w przeszłości dwukrotnie straciła ciążę.

Jennifer Lawrence pojawiła się na okładce październikowego wydania amerykańskiego magazynu "Vogue". To jeden z pierwszych wywiadów amerykańskiej aktorki od czasu urodzenia dziecka w lutym 2022 roku. W rozmowie Lawrence powróciła do traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Okazuje się, że musiała zmierzyć się z tragedią, gdy dwukrotnie poroniła. 

Zobacz wideo To nie Twoja wina - film stworzony z fragmentów listów kobiet po stracie ciąży

Jennifer Lawrence w szczerym wywiadzie dla "Vogue'a". Dwukrotnie straciła ciążę

Jennifer Lawrence otworzyła się przed redaktorką "Vogue'a", Abby Aguirre. Wyznała, że po raz pierwszy zaszła w ciążę tuż po 20. urodzinach. Zamierzała wówczas dokonać aborcji. Ostatecznie do tego nie doszło, ponieważ zanim przystąpiła do procedury, poroniła, będąc w Montrealu. 

 

Zdjęcia Jennifer Lawrence znajdziesz w galerii na górze strony

Jennifer Lawrence po raz drugi zaszła w ciążę podczas kręcenia zdjęć do filmu "Nie patrz w górę". Była już wówczas mężatką i bardzo chciała mieć dziecko. Niestety, nie udało jej się utrzymać ciąży. Za drugim razem konieczny był także zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu tkanki z macicy. 

W październiku 2019 roku Jennifer Lawrence wzięła ślub z dyrektorem galerii sztuki - Cookem Maroneyem. W najnowszym wywiadzie aktorka wyjawiła, że jej dziecko jest chłopcem i ma na imię Cy, po powojennym amerykańskim malarzu Cy Towmbly. To jeden z ulubionych artystów ojca chłopca. W rozmowie Jennifer Lawrence otworzyła się także na temat macierzyństwa.

Rano po porodzie miałam wrażenie, że całe moje życie zaczęło się od nowa. Na przykład teraz jest pierwszy dzień mojego życia. Tylko się gapiłam. Byłam tak zakochana. Zakochałam się też we wszystkich dzieciach na całym świecie. Noworodki są po prostu niesamowite. To te różowe, spuchnięte, kruche, małe. Teraz kocham wszystkie dzieci. Teraz gdy słyszę płacz dziecka w restauracji, mówię: "Ach, drogocenne". Moje serce rozciągnęło się do granic możliwości, o których nie miałam pojęcia - powiedziała w wywiadzie dla "Vogue".
 

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć Jennifer Lawrence.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.