Piotr Kraśko miał kłopoty zdrowotne i problemy z prawem. Mówi o "traumatycznych" przeżyciach"

Piotr Kraśko po dłuższej przerwie udzielił wywiadu. Dziennikarz wyznał, że walczy o powrót do pełni sił i zdrowia. Wystosował też ważne podziękowania do osób, które były przy nim w najtrudniejszych chwilach.

Piotr Kraśko to czołowy polski dziennikarz. Prowadzący "Faktów" w krótkim jednak czasie zraził do siebie sporą część opinii publicznej. Najpierw okazało się, że przez sześć lat prowadził samochód nie posiadając prawa jazdy, a jakiś czas później wyszło na jaw, że migał się od płacenia podatków. Wkrótce po tych rewelacjach dziennikarz trafił do szpitala. Teraz zdradził, jak się czuje.

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Meghan MarkleMeghan z zegarkiem księżnej Diany za 98 tys. zł. Spójrzcie na spodnie. Boskie!

Piotr Kraśko mówi o swoim samopoczuciu po wyjściu ze szpitala 

Fotoreporterzy gazety "Fakt" podali, że Piotr Kraśko od tygodni przebywa w Gałkowie na Mazurach. To rodzinna miejscowość jego żony Karoliny Ferenstein-Kraśko. Niedawno odbywały się tam zawody jeździeckie. Dziennikarz pojawił się na imprezie, ale według tabloidu stał raczej z boku i tylko obserwował zmagania zawodników. Piotr Kraśko dał się też namówić na wywiad i wyznał, dlaczego zaszył się na Mazurach.

Nie ma miejsca, gdzie czułbym się lepiej niż na Mazurach i gdzie łatwiej byłoby mi dochodzić do sił i zdrowia. Po dość traumatycznych przeżyciach ostatnich miesięcy Karolina i wszyscy bliscy byli dla mnie niewyobrażalnym wręcz wsparciem - powiedział tabloidowi

Niedawno w sprawie Piotra Kraśki głos zabrał jego pracodawca. TVN wydał oświadczenie na Twitterze, w którym oznajmił, że plotki o zwolnieniu dziennikarza są nieprawdziwe.

Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w "Faktach" TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe

Czekamy więc na wielki powrót Piotra Kraśki, aż pojawi się na ekranie.

Andrzej Piaseczny, Jacek KurskiAndrzej Piaseczny komentuje odwołanie Jacka Kurskiego. W punkt!

Więcej o: