Joanna Kurska wróciła do TVP. Wyszło na jaw, jak wyglądało jej spotkanie z pracownikami

Dzień po odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP do telewizji publicznej wróciła jego żona. Joanna Kurska spotkała się już z ekipą "Pytania na śniadanie". Właśnie została producentką śniadaniowego programu.

5 września Jacek Kurski został niespodziewanie odwołany z funkcji prezesa TVP. Wcześniej w wywiadach mówił, że ze względu na pełnioną przez niego funkcję, jego żona w 2016 roku zrezygnowała z pracy u publicznego nadawcy. Teraz sytuacja się zmieniła, a Joanna Kurska powraca do Telewizji Polskiej. Już jest po pierwszym spotkaniu ze współpracownikami. 

Zobacz wideo "Jak to wytniesz, to ci utnę jaja". Doda o facetach, żonie Kurskiego i prostytutkach

Anna i Jacek Kurscy Kurski wyleciał z TVP, ale na zmartwionego nie wygląda. Wiemy, czym się zajął

Joanna Kurska spotkała się już z ekipą "Pytania na śniadanie". Panowała serdeczna atmosfera

Joanna Kurska zaczęła już pracę jako producentka programu "Pytanie na śniadanie". O nowej ofercie pracy opowiedziała w rozmowie z portalem Wirtualne Media. 

Przestrzegając najwyższych standardów etycznych, odeszłam z funkcji dyrektora programowego Telewizji Polskiej - nie chciałam pracować w telewizji, dopóki jej prezesem był mój mąż. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją, to moja pasja i kompetencja. W nowej sytuacji przyjęłam więc propozycję pracy przedstawioną mi przez prezesa TVP i cieszę się, że pokieruję jednym z najważniejszych programów TVP2 - powiedziała Joanna Kurska. 

Joanna Kurska, Jacek KurskiJoanna Kurska, Jacek Kurski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Żona Jacka Kurskiego została już oficjalnie przedstawiona ekipie "Pytania na śniadanie". Jak donosi źródło portalu Plejada, na spotkaniu panowała serdeczna i miła atmosfera. Ograniczono się także do oficjalnych formułek. 

Została przedstawiona przez dyrektora odpowiedniego pionu. Miała oficjalne wejście. Było miło i serdecznie. Zespół również przyjął ją bardzo sympatycznie - powiedziało źródło portalu Plejada. 

W przeszłości Joanna Kurska pracowała już w TVP. Była także związana ze stacjami radiowymi Eska czy Super FM. Później dołączyła do telewizji Polsat. Do Telewizji Polskiej powróciła w 2016 roku. Najpierw pracowała na stanowisku wiceszefowej biura koordynacji programowej. Później awansowała na stanowisko dyrektorki odpowiedzialnej za strategię programową i wizerunkową stacji. 

Joanna i Jacek Kurscy Joanna Kurska szefową "Pytania na śniadanie": To moja pasja i kompetencja

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam więcej zdjęć

Więcej o: