Sandra Kubicka i Baron przestali się obserwować na Instagramie. To koniec?

Fani martwią się, że związek Sandry Kubickiej i Barona trawi poważny kryzys, a nawet, że para się rozstała. Celebryci przestali się bowiem obserwować na Instagramie.

W kwietniu tego roku media donosiły o kryzysie w związku Barona i Sandry Kubickiej. Pojawiły się nawet plotki, według których para się rozstała. W końcu przecięli spekulacje, zamieszczając na Instagramie wspólne zdjęcie i przekonując, że wszystko u nich jest w porządku. Teraz fani ponownie podejrzewają, że miłość Kubickiej i Barona jest wystawiona na próbę.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Sandra Kubicka i Baron przestali się obserwować na Instagramie

Sandra Kubicka od początku związku z Baronem chętnie pozuje z nim na Instagramie. Modelka udostępnia zdjęcia ze wspólnych podróży, romantycznych kolacji czy wyjść na show-biznesowe imprezy. Wydawało się, że wszystko w ich relacji się układa. W niedzielę jednak przestali się obserwować na Instagramie, co rodzi pewne podejrzenia. W poniedziałek Baron ponownie "zafollowował" Kubicką, ta jednak nie odwzajemniła się tym samym. Pod postami modelki zaczęły pojawiać się pytania zaniepokojonych fanów.

Sandra, jak się czujesz, czy wszystko u ciebie okej?
To prawda, że zakończyłaś związek z Baronem?
Przestaliście się obserwować na Instagramie. Pomyśl, czy to poważny związek? Bądź nadzieją i odetnij się, daj przykład wszystkim, które kochają, ale nie warto.

Sandra Kubicka swego czasu udzieliła wywiadu Katarzynie Miller, w którym wyznała, że nie potrzebuje mężczyzny, żeby być szczęśliwa.

Ludzie tego nie rozumieją. Ja nie potrzebuję nikogo do tego, żeby być szczęśliwa. Jeżeli ja nie będę szczęśliwa sama ze sobą, to mój partner nie będzie ze mną szczęśliwy. Dlatego ja zawsze teraz zaczynam od siebie, stawiam swoje szczęście na pierwszym miejscu.

Jak myślicie, czy fakt, że para przestała się obserwować w mediach społecznościowych, świadczy o tym, związek przeżywa poważny kryzys?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.