Ola Żuraw wyszła za mąż. Ceremonię relacjonowała na żywo! Patrzymy na suknię ślubną. Piękna

Aleksandra Żuraw, którą widzowie TVN-u mogą kojarzyć z czwartej edycji programu "Top Model", wyszła za mąż. Idąc z duchem czasu, ceremonię zaślubin transmitowała za pośrednictwem Instagrama.

Aleksandra Żuraw ostatecznie nie zawojowała wybiegów, ani światowych, ani krajowych, za to przeniosła swoją działalność do internetu. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 330 tys. obserwatorów. Popularnością cieszą się też treści, które aspirująca influencerka umieszcza w serwisie YouTube. Ola ze zmiennym szczęściem próbowała rozkręcić kilka biznesów, w tym markę odzieżową. 

Zobacz wideo Joanna Krupa pozuje na ściance "Top Model"

Ślub Aleksandry Żuraw transmitowany na żywo Instagramie

W pierwszy piątek września Aleksandra Żuraw powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Kacprowi. Chociaż celebrytki publikują zdjęcia (lub nawet całe sesje) ślubne w mediach społecznościowych, niedoszła finalistka "Top Model" poszła jeszcze dalej. Jej ślub kościelny mogli na żywo oglądać wszyscy obserwatorzy jej instagramowego konta. Kto wie, być może zakochani pozazdrościli brytyjskiej rodzinie królewskiej i poszli za jej przykładem. Na ślubie zabrakło rodziców dziewczyny, z którymi jest skonfliktowana. 

Wesele Aleksandry ŻurawWesele Aleksandry Żuraw Instagram

Mąż influencerki wyznał, że w ich wielkim dniu nie zabrakło stresów - ksiądz, który miał udzielić im ślubu, nie mógł dotrzeć na miejsce na czas. Z tego powodu trzeba było zorganizować innego duchownego w tak zwanym nagłym zastępstwie. To na szczęście się udało i para złożyła przysięgę bez komplikacji. 

Wesele Aleksandry ŻurawWesele Aleksandry Żuraw Instagram

Panna młoda miała na sobie prostą suknię z rozcięciem. Kreacja ukazała tatuaż-rękaw, który zdobi prawą rękę celebrytki. Aleksandra zdecydowała się na częściowe upięcie włosów, dzięki czemu jej długie czarne loki spływały aż do pasa. 

Ślub Aleksandry ŻurawŚlub Aleksandry Żuraw Instagram

Po zaślubinach, już przed kościołem, panna młoda wyściskała swoją czteroletnią córkę, Apolonię, po czym dziewczynka prędko znalazła się na ramionach ojczyma i cała trójka pozowała do zdjęć. 

Więcej zdjęć młodej pary znajdziecie w galerii w górnej części artykułu. Jak wam się podobał pomysł ze ślubem nadawanym na żywo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.