Modna Książkiewicz w piórach, Halejcio z gołym brzuchem. Za to Królikowski stroił miny

Z początkiem września uczniowie maszerują do szkół, a fani komedii romantycznych - do kin. Na uroczystej premierze filmu "Szczęścia chodzą parami" stawiły się gwiazdy nowej polskiej produkcji.

Polskie komedie romantyczne poza nielicznymi wyjątkami nie cieszą się zbytnią renomą ani nie są szczególnie doceniane przez krytyków. Widzów przed ekrany przyciągają jednak często znane nazwiska. Nie ulega wątpliwości, że tym razem także możemy liczyć na plejadę gwiazd, bo w komedii "Szczęścia chodzą parami" zagrali m.in. Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Antek Królikowski, Klaudia Halejcio, Aleksandra Domańska czy Tomasz Karolak. Czy film okaże się sukcesem, dowiemy się dopiero niebawem, bo produkcja do kinowej dystrybucji trafi od 2 września. Dzień przed oficjalną premierą w Warszawie odbyło się natomiast wydarzenie promujące film.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o córce na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska i Agata KuleszaKożuchowska i Kulesza wynajmowały razem kawalerkę na studiach. Oto przyjaźnie gwiazd

Gwiazdy na premierze "Szczęścia chodzą parami"

Na uroczystej premierze komedii romantycznej nie zabrakło odtwórczyni głównej roli Weroniki Książkiewicz. Aktorka wybrała na tę okazję stylową czarną marynarkę, którą nonszalancko zarzuciła na jedno ramię. Stylizację dopełniła zielonym topem ozdobionych zielonymi piórami. Ten motyw w ostatnim czasie króluje wśród gwiazd - na podobne dodatki postawiły niedawno Małgorzata Socha i Małgorzata Rozenek.

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz KAPiF

Klaudia Halejcio na wydarzeniu pochwaliła się idealnie wyrzeźbioną sylwetką. Celebrytka stawiła się w oryginalnej, neonowej sukni, która odsłoniła sporą część brzucha. Dolna część kreacji, ozdobiona z boku długim rozporkiem, sięgała do samej ziemi. Halejcio dobrała do stroju białe eleganckie sandałki na wysokim obcasie.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio KAPiF

DodaDoda zamieszkała w willi za cztery miliony!

Reporterom do zdjęć pozował też Antek Królikowski, który zaledwie kilka dni wcześniej powrócił na ścianki po ostatnich aferach. Były partner Joanny Opozdy promował wówczas kolejny film ze swoim udziałem, "Kryptonim Polska", który trafi na ekrany kin tego samego dnia. Na premierze "Szczęścia chodzą parami" Królikowski zaprezentował się w eleganckiej wersji - co prawda bez krawata, ale w białej koszuli, niebieskim garniturze i z poszetką w kieszeni.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski KAPiF

Więcej zdjęć gwiazd z premiery znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: