Izabela Janachowska w kolorze idealnym do jej urody. A te spodnie optycznie wydłużyły jej nogi. Jest wow!

Już w niedzielę na antenie Polsatu startuje nowy program Izabeli Janachowskiej. Na spotkaniu prasowym celebrytka pokazała się w modnym garniturze w odcieniu jasnego różu. Ta stylizacja naprawdę robi wrażenie.

Izabela Janachowska od lat uchodzi za prawdziwą ślubną ekspertkę. Od 4 września w niedzielne popołudnia na Polsacie pojawi się jej nowy program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". W nowym show celebrytka będzie pomagać parom w trudnej sytuacji zorganizować swoje wymarzone wesele. Podczas spotkania z prasą gospodyni nowego programu pojawiła się w modnym garniturze w różowym kolorze. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska bezlitosna dla Rutkowskiego! Stanęła w obronie Pavlović

Rusza nowy program Izabeli Janachowskiej. Na spotkaniu prasowym zachwyciła stylizacją 

Izabela Janachowska zdecydowanie zna najnowsze trendy i doskonale wie, że trzyczęściowy garnitur to obecnie hit sezonu. Dopasowana kamizelka pięknie podkreśliła talię, a nonszalancko narzucona na ramiona marynarka okazała się świetnym posunięciem. Sięgające ziemi spodnie optycznie wydłużyły sylwetkę, a jasny odcień różu doskonale współgrał z urodą prezenterki. Gładko zaczesane włosy dodały całości nowoczesnego wymiaru. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska Fot. KAPiF

Prowadząca "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" już wcześniej mówiła w mediach, że program to dla niej spełnienie marzeń i mocno wierzy, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Sama organizacją ślubów zajmuje się od niemal ośmiu lat. 

 

Izabela Janachowska w telewizją Polsat związana jest od jesieni 2021 roku. Jest jedną z prowadzących "Taniec z Gwiazdami". W przeszłości brała udział w kilku edycjach tanecznego show w roli tancerki. Współprowadziła także "Sylwester szczęścia". Wcześniej przez kilka lat związana była z kanałami grupy TVN, gdzie prowadziła programy o tematyce ślubnej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.