Zofia Ślotała pochwaliła się kuchnią. Wnętrze w amerykańskim stylu. Rzeźbione szafki i marmurowa posadzka

Zofia Ślotała podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem swoich dzieci, które wykonują akrobacje w kuchni. Naszą uwagę przykuło klimatyczne wnętrze utrzymane w białych odcieniach. Robi wrażenie.

Zofia Ślotała to modelka, stylistka, projektantka, a także specjalistka od personal shoppingu. W polskich mediach zaistniała dzięki związkowi z Borysem Szycem. Celebrytka jest w udanym małżeństwie z Kamilem Haidarem, z którym ma dwójkę dzieci - Ranię i Leonarda. Ślotała jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 122 tysięcy użytkowników. Influencerka publikuje tam treści związane ze swoją pracą, ale także życiem prywatnym. Ostatnio wstawiła zdjęcie dzieci figlujących w kuchni. My zwróciliśmy uwagę na wnętrze utrzymane w ciepłej bieli.

Zobacz wideo Zosia Ślotała o zwolnieniu teścia z pracy

Zofia Ślotała pokazała, jakie akrobacje robią jej dzieci. Naszą uwagę przykuła klimatyczna kuchnia

Do najnowszego zdjęcia Zofia Ślotała dodała opis, w którym wyjaśniła, co robią jej dzieci, gdy na dworze panują upały. 

Lato w mieście! Jednak dzieci potrafią sobie poradzić. 30 stopni na zewnątrz, więc ekipa postanowiła się przebrać w stroje plażowe, przygotować wachlarze i najważniejsze, czyli wodę! A ponieważ akurat byłam czymś zajęta postanowili sami sobie przygotować bidony i nalać wody z kranu filtrującego. Nie mogli zlokalizować stołeczka, ale po co stołeczek jeżeli mają siebie? Oczywiście potem mi zaprezentowali swoje akrobacje! Może dzięki temu już nigdy nie usłyszę: Mamo, podasz mi wody?  - napisała ze śmiechem Zofia Ślotała.
 

Naszą uwagę przykuła klimatyczna kuchnia. Wnętrze zostało urządzone w stylu amerykańskim. Możemy tu wyróżnić klasyczne meble ze zdobionymi szafkami. Podłoga jest ułożona w ponadczasowy wzór, a przeszklona witryna eksponuje zastawę stołową. Bez wątpienia kuchnia celebrytki robi wrażenie i aż chce się tam przebywać. Nie bez powodu mówi się, że kuchnia jest sercem domu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.