"Rolnik szuka żony". Pożar w rodzinie Bardowskich. Ania apeluje o pomoc. "Stracili wszystko"

Ania Bardowska opublikowała poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla bliskich. W rodzinie uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" wydarzyła się tragedia.

Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" to prężnie działająca influencerka. W programie nie tylko poznała przyszłego męża Grzegorza, ale zyskała też sympatię widzów. Po zakończeniu popularnego show telewizyjnej jedynki założyła kanał na YouTubie, gdzie pokazuje, jak żyje na wsi. Filmy rolniczki cieszą się sporą popularnością, jej kanał śledzi ponad 100 tys. obserwujących. Na Instagramie jest równie aktywna. Chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami odnośnie prowadzenia domu i wychowywania dzieci. Na jednym z ostatnich nagrań bliska łez umieściła poruszającą prośbę. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnika szuka żony". Pożar w rodzinie Bardowskich. Ania apeluje o pomoc dla bliskich

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" łamiącym się głosem zaapelowała na Instagramie o pomoc dla bliskiej rodziny. Spłonął dom jej kuzynki i czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową. 

W sobotę o 23.50 spłonął dom mojej kuzynki. Dla nich to jest tragedia - powiedziała.

Anna BardowskaAnna Bardowska Fot. Instagram/ania.bardowska

Uczestniczka drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" poprosiła fanów o wzięcie udziału w zweryfikowanej zbiórce i o wsparcie poszkodowanych adekwatnie do możliwości. Przejęta Anna dodała, że liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata. Na stronie zrzutki czytamy, że do pożaru doszło w miniony weekend w miejscowości Zielonka. Z domu niestety nie udało się nic uratować. 

27 sierpnia około godz. 23.50 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym w miejscowości Zielonki. Rodzinie z dwójką małych dzieci na szczęście udało się w porę uciec z domu. Nie było czasu, żeby ratować cokolwiek. Pożar rozprzestrzeniał się błyskawicznie i zajął cały dach, poddasze. Stracili wszystko - czytamy na stronie zbiórki. 

Kwota potrzeba na odbudowę domu to 200 tys. złotych. Aktualnie udało się zebrać zaledwie 18 procent z oczekiwanej sumy. 

Przypominamy, że już we wrześniu startuje kolejna, dziewiąta już edycja programu "Rolnik szuka żony". Kto pojawi się w programie? Sprawdźcie. Tym razem bez żadnego seniora. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Wiadomo ile Anna i Grzegorz Bardowscy wydali na dom. Spora kwota

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.