Przygaszona Marta Wierzbicka pokazuje się bez makijażu. Po chwili... tadam! Cóż za metamorfoza

Poniedziałki też mogą być przyjemne. Przekonuje o tym Marta Wierzbicka, która pokazała obserwatorom na Instagramie swoją metamorfozę. Aktorka postawiła na odświeżający, delikatny makijaż. Zadbała także o fryzurę. Efekt naprawdę robi wrażenie.

Marta Wierzbicka to polska aktorka telewizyjna i teatralna. Widzowie najbardziej kojarzą ją z roli Aleksandry Zimińskiej w serialu obyczajowym "Na Wspólnej". Aktorka zasłynęła także sesją zdjęciową dla magazynu "Playboy". Brała też udział w popularnych programach telewizyjnych jak: "Taniec z gwiazdami" i "Azja Express". Celebrytka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy użytkowników. Ostatnio pochwaliła się efektem metamorfozy. Wstawiła zdjęcie przed i po wykonaniu makijażu

Zobacz wideo Marta Wierzbicka na wakacjach na Mazurach

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka w bikini. Trudno nie zwrócić uwagi na długie nogi

Marta Wierzbicka pochwaliła się efektem metamorfozy. Robi wrażenie

Marta Wierzbicka na Instagramie wstawiła zdjęcie bez grama makijażu i z dość zrezygnowanym wyrazem twarzy. 

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka Fot. Instagram.com/mtttttm

Okazało się, że naburmuszona mina była tylko pretekstem, żeby przeprowadzić metamorfozę wyglądu. Na kolejnym zdjęciu widzimy jej efekt. Aktorka postawiła na bardzo promienny i dziewczęcy makijaż. Zdecydowała się na delikatną różową pomadkę i róż do policzków w tej samej tonacji. Delikatnie wyrównana cera wyglądała świeżo, a całość prezentowała się niezwykle naturalnie. 

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka Fot. Instagram.com/mtttttm

Dobrym rozwiązaniem było także postawienie na naturalną fryzurę w stylu światowych gwiazd. Czesane wiatrem fale to cały czas jeden z najgorętszych trendów, który doskonale wpisuje się w letni klimat. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie aktorka prezentuje się zjawiskowo. Wniosek jest taki, że poniedziałki też mogą być przyjemne, jeśli zdecydujemy się zrobić coś dla poprawy nastroju. 

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka kupiła dom! Nie jest to ogromna willa, ale robi wrażenie

Więcej o: