Socha pokazała męża, a Herbuś pochwaliła się uroczym kadrem z ukochanym. Ci partnerzy gwiazd trzymają się z dala od błysku fleszy

Niektóre gwiazdy bardzo chronią prywatność i nie opowiadają w mediach o związkach. Zdarza się jednak, że udostępnią fotografię z drugą połówką w mediach społecznościowych. Przyglądamy się bliżej, kim są partnerzy polskich celebrytów

Życie z gwiazdą wiąże się z bywaniem na przeróżnych bankietach, premierach i imprezach. Towarzyszą temu ścianki i blaski fleszy. Są jednak partnerzy celebrytów, którzy wyjątkowo cenią sobie prywatność. Postanowiliśmy przyjrzeć się tym drugim połówkom gwiazd, które stronią od show-biznesu. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś komentuje wywiad Halejcio o Barańskim. Jest draniem?

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

Edyta Herbuś od czterech lat związana jest z producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim. Partner tancerki ma trójkę dzieci z poprzednich związków. Tworzą więc patchworkową rodzinę, ale celebrytka zapewnia, że ma bardzo dobre relacje z córkami partnera. W tym roku razem wybrali się w podróż do Stanów Zjednoczonych.

 

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Sama jednak w wywiadach podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rola żony i matki. Męża poznała 26 lat temu, a niedawno świętowali 14-tą rocznicę ślubu. Para doczekała się trójki dzieci. Rzadko pokazują się razem publicznie, ale zdarza się im wrzucać wspólne zdjęcia do mediów społecznościowych. 

 

Krzysztof Zalewski i Olga Tuszewska

Krzysztof Zalewski bardzo rzadko mówi o życiu prywatnym. Wiemy jednak, że od kilku lat jest w związku z Olgą Tuszewską. Partnerka wokalisty także pracuje w branży muzycznej. Jest menadżerką Moniki Brodki. Syn pary, Lew, przyszedł na świat w 2018 roku. 

 

Magdalena Różczka i Jan Holoubek

Magdalena Różczka także należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i niezbyt wylewnie mówią o rodzinie. Aktorka zrobiła jednak wyjątek i pogratulowała mężowi na Instagramie. Jan Holoubek to uznany reżyser filmowy, który za "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zdobył wiele nagród. Żona z pewnością była z niego bardzo dumna. 

Magdalena Różczka, Jan HoloubekMagdalena Różczka, Jan Holoubek Fot. KAPiF

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska

Katarzyna Błażejewska to druga żona Macieja Stuhra. Para pobrała się w 2015 roku. Wspólnie wychowują syna Tadeusza, ale także dzieci z poprzednich związków. Żona Macieja Stuhra z zawodu jest dietetykiem. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć mnóstwo porad dotyczących zdrowego odżywiania. 

 

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Monika Olejnik ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Prowadząca "Kropkę nad i" jest jednak od 26 lat związana z Tomaszem Ziółkowskim. Partner Olejnik także jest dziennikarzem. Poznali się w 1996 roku i na początku znajomości wielu kolegów z branży spekulowało, że młody radiowiec chce się wybić na starszej o kilkanaście lat i bardziej doświadczonej dziennikarce. Ich związek przetrwał jednak próbę czasu. 

Monika Olejnik, Tomasz ZiółkowskiMonika Olejnik, Tomasz Ziółkowski Fot. KAPiF

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Prezenterka "Faktów" Anita Werner od kilku lat jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie na gali Telekamer w 2019 roku. Partner Werner jest dziennikarzem sportowym. Rzadko opowiadają w mediach o swoim związku, ale zdarza im się wrzucić wspólne zdjęcia na Instagram. Na jednym z nich zapozowali tuż po wspólnym joggingu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.