Dominika Gwit wywija w różowej sukience na weselu brata. Fani zachwyceni. "Ciąża Pani służy"

Dominika Gwit niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W weekend aktorka bawiła się na weselu brata. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z poprawin i zachwyciła fanów doborem kreacji.

W sierpniu Dominika Gwit ogłosiła na Instagramie, że zaszła w ciążę. Aktorka bardzo chciała zostać mamą i wreszcie udało się spełnić to marzenie. Na Instagramie uradowana opublikowała fotografię ze zdjęciem USG i przyznała, że czekała na to od wielu lat.

Aktorka nadal intensywnie pracuje, kilka dni temu opublikowała zdjęcie z planu serialu "Swaci". To nowa produkcja na ukraińskiej licencji, którą będzie można oglądać na antenie Polsatu. Oczekująca mama nie zwalnia obrotów. W weekend celebrytka wybrała się na wesele brata, a na Instagramie pokazała zdjęcie z imprezy. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Dominika GwitDominika Gwit musiała brać antybiotyk na początku ciąży. Wszystko przez infekcję

Dominika Gwit wywija w różowej sukience na weselu brata. Fani zachwyceni. "Ciąża Pani służy"

Dominika Gwit na tę wyjątkową okazję zdecydowała się na kreację w kolorze intensywnego różu. Sukienka była odcięta pod biustem i skrojona tak, aby podkreślać ciążowe krągłości. Aktorka dodała, że nie ma zamiaru siedzieć i jedynie przyglądać się zabawie, ale oczywiście rusza na parkiet. Trudno się dziwić, okazja była naprawdę wyjątkowa. 

Poprawiamy! A Wy jak spędzacie niedzielę? My trochę w ten weekend z dzidzią tańcujemy. Delikatnie, ale zawsze! Trzeba tupnąć nóżką, jak brat się żeni, co nie? - napisała.

Fani byli zachwyceni wyglądem Dominiki. Jednoznacznie podkreślili, że wygląda po prostu pięknie. Dobór sukienki okazał się strzałem w dziesiątkę i w komentarzach posypały się komplementy. 

Pięknie Pani wygląda. Taki blask od pani bije!
Pani Dominiko, pięknie. Ciąża pani służy.
Pięknie wyglądasz. Promieniejesz - czytamy w komentarzach. 

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

 
 

Przyjaciel Dominiki Gwit wygadał płeć i imię dziecka. Jej reakcja? Wybuchła śmiechemAle wpadka! Przyjaciel Gwit zdradził płeć i imię jej dziecka? "Bo podejdę do ciebie!"

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Dominika Gwit przez ciążę zrezygnuje z pracy? Odpowiedziała. Przy okazji zdradza termin porodu

Więcej o: