"Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak w sukience boho. Kalczyńska powinna wziąć przykład. Te rękawy to porażka

Prowadzący "Dzień dobry TVN" wystąpili w specjalnym wydaniu programu i wspólnie pożegnali lato. To był także debiut nowego duetu - Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego. My przyjrzeliśmy się bliżej wybranym stylizacjom gwiazd TVN.

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" w studiu pojawili się prawie wszyscy prowadzący śniadaniowego show. Wśród nich nie zabrakło nowych prowadzących, którzy oficjalnie zostali ogłoszeni podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji: Małgorzaty Rozenek oraz Krzysztofa Skórzyńskiego. Program jest obecny na antenie od kilkunastu lat, ale ostatnio przechodzi spore zmiany. Po zakończonej emisji gwiazdy stacji z chęcią pozowały na ściance i robiły pamiątkowe fotografie. Postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej wybranym stylizacjom.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek, QczajQczaj gratuluje Rozenek roli w "DDTVN" i wbija szpilę. "W głowie się nie mieści"

Prowadzący "Dzień dobry TVN" wystąpili w specjalnym odcinku. Chętnie pozowali też na ściance

Prowadzenie "Dzień dobry TVN" to dla Małgorzaty Rozenek spełnienie zawodowych marzeń. Celebrytka wspominała w wywiadach, że od dawna prosiła Edwarda Miszczaka o taką możliwość. W końcu dopięła swego. W studio pojawiła się w jasnej, dość klasycznej stylizacji, na którą składały się beżowe spodnie na kant, biała koszula i szpilki. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą nowa prowadząca zdradziła, że to afirmacja pomogła jej zdobyć wymarzoną pracę.

Jak masz jakieś marzenie, to każdego dnia zastanawiasz się, czy zrobiłeś coś, co przybliżyłoby cię do tego kroku. W pewnym momencie zaczęłam mówić o tym głośno. Bardzo mi zależało na tym, żeby świat wiedział, że tak jest - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych pań tego dnia była Agnieszka Woźniak-Starak. Bogato zdobioną sukienkę w klimacie boho doskonale uzupełniły ciężkie czarne sandałki na szpilce. Delikatne odcienie na sukience podkreśliły urodę prezenterki, a nowoczesna fryzura dodała całości nonszalancji. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Niezbyt korzystnie natomiast wypadła stylizacja Anny Kalczyńskiej. Wyglądała niczym wyjęta z szafy bohaterek serialu "Dynastia". Look niepotrzebnie dodawał lat. Góra kreacji była zbyt przysadzista, a długość dołu optycznie skróciła sylwetkę. Całości nie uratowały nawet wysokie obcasy. A wystarczyło postawić na długość mini zamiast midi - od razu byłoby młodziej i nowocześniej.

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Więcej zdjęć prowadzących "Dzień dobry TVN" znajdziecie w naszej galerii.

Damian MichałowskiDamian Michałowski miał stłuczkę! Okoliczności zdarzenia go zaniepokoiły

Więcej o: