Bogdan Rymanowski dostał nową pracę. Szykują się spore zmiany

Bogdan Rymanowski dołączy do obsady Radia ZET i będzie prowadził poranny program. Na antenie usłyszymy go już niebawem.

Bogdan Rymanowski ma na koncie współpracę z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi w Polsce. Dziennikarz karierę rozpoczął jako reporter RMF FM, jednocześnie pracując w TVP. Później mogliśmy go zobaczyć między innymi w TVN-ie. Jego szowinistyczne wypowiedzi w studiu TVN24 spotkały się z ogromną krytyką Pauliny Młynarskiej. Od 2018 roku pozostawał wierny Polsatowi, gdzie prowadzi autorski program "Śniadanie Rymanowskiego" oraz "Wydarzenia". Właśnie stanął przed kolejnym wyzwaniem i wraca do radia.  

Zobacz wideo Stacje radiowe "zdjęły" bana na muzykę Dody? "Nie ma co się obrażać"

Bogdan Rymanowski w nowej roli. Dostał pracę w Radiu Zet

Podczas jednej z ostatnich audycji zostały zapowiedziane nadchodzące zmiany w Radiu Zet. Okazuje się, że poranne wydanie "Gościa Radia Zet" będzie prowadzić Bogdan Rymanowski. Dziennikarz zadebiutuje na antenie już 29 sierpnia.

Już od poniedziałku do redakcji Radia Zet dołącza Bogdan Rymanowski, który poprowadzi poranne wydania "Gość Radia Zet" - flagową audycję publicystyczną stacji - można było usłyszeć w komunikacie Radia Zet.

Wcześniej audycją zajmowała się Beata Lubecka. Stacja uspokaja słuchaczy i zapewnia, że pomimo zmian nie będą musieli się żegnać z dziennikarką. W zamian otrzymała popołudniowe wydanie, które będzie emitowane w okolicach godziny 17.00.

Zostanie gospodynią popołudniowego "Gość Radia ZET" - zapewnia rozgłośnia.

Bogdan Rymanowski cieszy się, że może wrócić do pracy jako radiowiec, bowiem od tego zaczęła się jego kariera w mediach. Już teraz zapowiedział rozmowy z politykami obozu rządzącego oraz tych z opozycji. Nie zabraknie także wydań z ekspertami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.