Ben Affleck wygłaszał przemówienie na weselu. Wtem zdradził, dlaczego 20 lat temu nie wyszło mu z Lopez

Ben Affleck podczas wesela wygłosił przemówienie o tym, dlaczego wcześniej nie wyszło mu z Jennifer Lopez. Chodzi o dzieci.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w lipcu 2022 po raz pierwszy powiedzieli sobie "tak" w kaplicy w Las Vegas. Miesiąc później para zorganizowała huczne wesele, podczas którego nie zabrakło fajerwerków i muzyki na żywoPaparazzi uchwycili część uroczystości prosto z helikoptera. Okazuje się też, że podczas wesela aktor zdobył się na szczere wyznanie dotyczące związku. 

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena CieślikTytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

Historia miłości Bena Afflecka i Jennifer Lopez jest idealnym scenariuszem na film. Para poznała się na planie filmu "Gigli" w 2002 roku, a media szybko obiegły doniesienia o ich związku. Plotki podsycała informacja o rozstaniu piosenkarki z ówczesnym mężem Crisem Juddem. Affleck szybko oświadczył się ukochanej, jednak sielanka nie trwała długo. W związku zaczęły pojawiać się problemy, a po rozstaniu w 2004 roku każde z nich poszło w swoją stronę. Po latach się zeszli i zdecydowali na szybki ślub. Teraz Ben Affleck zdradził prawdę na temat przeszłości. 

Ben Affleck powiedział, dlaczego wcześniej nie wyszło mu z Jennifer Lopez

Podczas wesela, które odbyło się na terenie posiadłości aktora w Georgii, Aflleck zdobył się na romantyczne przemówienie. Według US Weekly mąż Jennifer Lopez miał wyznać jej miłość, a następnie opowiedzieć o historii ich miłości. Dostrzega plusy w tym, że wcześniej nie doszło między nimi do ślubu. Po tym, jak rozstali się na niemal 20 lat temu, na świat przyszły ich dzieci z innych małżeństw, które są dla nich bardzo ważne.

Ben wygłosił mowę, w której wyznał swoją miłość do Jennifer i jej dzieci. Powiedział, że są one błogosławieństwem i darem, który otrzymali, ponieważ nie pobrali się wcześniej. To dowód na to, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu - podaje źródło US Weekly.

Ben Affleck po rozstaniu z Jennifer Lopez związał się z Jennifer Garnier, z którą doczekał się trójki dzieci: Violet, Seraphine i Samuela. Z kolei piosenkarka, będąc w małżeństwie z Markiem Anthonym, powitała na świecie Emmę i Maxa. Według doniesień mediów pociechy były bardzo ważną częścią ślubu. 

Jennifer uwielbiała towarzystwo dzieci. Bardzo podobała jej się lokalizacja. Czuła, że uroczystość była wyjątkowa. To było spełnienie jej marzeń - podaje People.

Na drugi ślub celebrytów oprócz dzieci z poprzednich małżeństw została również zaproszona była żona Bena Afflecka. Odmówiła udziału ze względu na zobowiązania zawodowe. 

Jennifer LopezJennifer Lopez w trzech sukniach ślubnych. Każda z nich kosztowała majątek

Więcej o: