Premiera książki Jacka Rozenka. Wpadli synowie. Ale wyrośli!

Jacek Rozenek ma za sobą oficjalną premierę książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze", w której dzieli się doświadczeniami po przejściu udaru mózgu. Na uroczystości nie zabrakło też synów aktora. Nie da się ukryć, że Staś i Tadeusz bardzo wyrośli.

Trzy lata temu Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu. Swoje doświadczenia z choroby postanowił opisać w książce. O "Padnij. Powstań. Życie po udarze" głośno było już w czerwcu, ale oficjalna premiera odbyła się dopiero teraz, 25 sierpnia.

Książkę pod koniec czerwca polecała już Małgorzata Rozenek, była partnerka aktora. We wpisie na Instagramie dodała kilka słów od siebie, podkreślając, jak ważna jest to dla niej pozycja - zarówno pod względem emocjonalnym, jak i merytorycznym. Jak sama dodała, zdjęcie na okładkę zrobił jej syn ze związku z Jackiem Rozenkiem, Staś. Po wakacjach przyszedł czas na oficjalną premierę książki, a na spotkaniu z autorem nie zabrakło dorastających dzieci. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Jacek Rozenek na uroczystej premierze książki. Aktor zabrał ze sobą synów, Stasia i Tadeusza

Książka Jacka Rozenka wreszcie doczekała się oficjalnej premiery. To pozycja wyjątkowa, bo podsumowuje kilkuletnie zmagania aktora ze zdrowiem. W 2019 roku Jacek Rozenek przeszedł rozległy udar mózgu. Książka to próba rozliczenia się z chorobą i trudnym czasem wychodzenia z niej. 

Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie - czytamy na stronie wydawnictwa.

Na oficjalnej uroczystości nie zabrakło Tadeusza i Stasia, synów Jacka Rozenka ze związku z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Staś, który jest autorem okładkowego zdjęcia taty, we wzruszających słowach opisał tę wyjątkową pozycję na Instagramie. 

Po przejściu udaru i wszystkich jego konsekwencji, po dwóch latach ciężkiej rehabilitacji i pracy nad sobą mój tata wypuszcza książkę, która opisuje to co przeszedł i jak z tego wychodzi - napisał.

Staś w czerwcu obchodził swoje 16. urodziny, a młodszy Tadeusz ma już 12 lat. Chłopcy wzrostem prawie doganiają tatę. Na premierze dumnie wspierali ojca i dzielnie pozowali u jego boku.

Jacek Rozenek na uroczystej premierze książki. Aktor zabrał ze sobą synów, Stasia i Tadeusza. Ale wyrośli!Jacek Rozenek na uroczystej premierze książki. Aktor zabrał ze sobą synów, Stasia i Tadeusza. Ale wyrośli! fot. eastnews.pl

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Jacek Rozenek: "Miałem nawykową potrzebę bycia z kimś". Temat zarobków dziwi jeszcze bardziej