"Big Boy" chwali się sylwetką na Instagramie. Jak jest w rzeczywistości? Zdjęcia ze ścianki nie kłamią

Mateusz "Big Boy" Borkowski, znany z programu "Gogglebox", jakiś czas temu przeszedł spektakularną metamorfozę i schudł ponad 170 kilogramów. Ostatnio pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN i z dumą prezentował smukłą sylwetkę. Zdjęcia ze ścianki nie kłamią. "Big Boy" już nie jest "Big" - wręcz przeciwnie.

Mateusz Borkowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox". Uczestnik popularnego show stacji TTV od lat zmagał się z nadwagą, która w krytycznym momencie wynosiła aż 250 kilogramów. Otyłość zagrażała jego życiu, więc postawiony pod ścianą sześć lat temu rozpoczął heroiczną walkę o zdrowie.

Dzięki wytrwałości i konsekwencji udało mu się zrzucić aż 170 kilogramów. Efektami ciężkiej pracy chętnie chwali się fanom na Instagramie. Ostatnio pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN i zachwycił sylwetką na ściance. Nie da się ukryć, że celebryta przeszedł gigantyczną metamorfozę i teraz jest wręcz nie do poznania. 

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

 "Big Boy" chwali się odchudzoną sylwetką na Instagramie. Jak wygląda w rzeczywistości? 

Mateusz "Big Boy" Borkowski w czwartek 25 sierpnia pojawił się na oficjalnej prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Na czerwonym dywanie spotkał się z ekipą z programu "Gogglebox", który w nowym sezonie wraca na antenę z 17. sezonem. Premiera show odbędzie się już 5 września o godzinie 22.00. Cała programowa rodzinka prezentowała się świetnie, ale aż trudno było oderwać wzrok od nienagannej sylwetki "Big Boy'a".

Na czerwonym dywanie pojawił się w przylegających białych spodniach, błękitnej marynarce i pasiastej koszuli. Prezentował się bardzo elegancko i wyglądał tak promiennie, jakby dopiero co wrócił z luksusowych wakacji. Stylizacja w jasnych kolorach idealnie podkreśliła jego szczupłą sylwetkę. "Big Boy" już zupełnie nie przypomina zmagającego się z otyłością mężczyzny z początków programu. Ta przemiana bez wątpliwości robi niesamowite wrażenie. Wygląda na to, że cała ekipa jest podekscytowana zbliżającą się premierą

Piękna jesień przed nami - skomentował "Big Boy" pod zdjęciem ekipy programu "Gogglebox". 

Fani od razu skomentowali zdjęcia z konferencji. 

Wszyscy pięknie! Każdy w swoim stylu!
Najlepiej wygląda Mateusz i Krzysztof. Na luzie, fajnie - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba odmieniona sylwetka Mateusza?

Mateusz BigBoy Borkowski/ Jesienna ramówka TVNMateusz BigBoy Borkowski/ Jesienna ramówka TVN KAPiF.pl / KAPiF.pl

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Te gwiazdy borykały się z nadwagą i spektakularnie schudły. Jaki jest ich sekret?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.