Agnieszka Kotońska na prezentacji ramówki TVN. Miała być stylizacja jak na Oscary. Wyszło średnio

Agnieszka Kotońska była jedną z celebrytek, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Z tej okazji uczestniczka programu "Gogglebox" postawiła na wyróżniającą się kreację. Jak wypadła?

Agnieszkę Kotońską widzowie stacji TTV poznali siedem lat temu, gdy w trzecim sezonie dołączyła do obsady reality show "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje z mężem i synem Dajanem. Fani formatu podziwiali nie tylko jej ekranowe popisy, ale i spektakularną metamorfozę - celebrytka w ciągu roku pozbyła się 30 kilogramów. Teraz z dumą prezentuje odmienioną sylwetkę i dobiera stroje tak, by podkreślały jej nowe kształty. 

Sylwia Bomba, Mateusz Borowski"Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z 1. odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska pokazała archiwalne wideo z wesela

Agnieszka Kotońska w błyszczącej kreacji na imprezie TVN

45-latka została zaproszona na prezentację jesiennej ramówki TVN. Chciała olśnić fanów i zaprezentować się w iście hollywoodzkim stylu. Wybrała kremową, długą aż do ziemi wydekoltowaną sukienkę z tiulowym wykończeniem i srebrnymi aplikacjami wysadzanymi kamykami. Dopełniła stylizację naszyjnikiem z trzech sznurów, wiszącymi kolczykami, bogato zdobioną srebrną torebką-kopertówką i kilkoma pierścionkami. Prawdopodobnie miało być spektakularnie i światowo, ale trudno pozbyć się wrażenia, że całość bardziej niż z ceremonią oscarową kojarzyła się z przyodziewkiem na wesele.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Byłoby jednak niesprawiedliwością nie pochwalić Kotońskiej za trafioną fryzurę (długie włosy celebrytki ułożono w łagodne fale, z czym jej wyjątkowo do twarzy) i niezwykły, jak na nią, umiar w makijażu.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram

Agnieszka Kotońska z mężemKotońska zapytana o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź wiele zdradza

A jak wam się podoba imprezowy look Agnieszki?

Więcej o: