Ramówka TVN. Dorota Szelągowska pierwszy raz na ściance po metamorfozie. Długie rozcięcie odsłoniło wysportowane nogi

Dorota Szelągowska na co dzień stawia na wygodne stylizacje i odpuszcza obie makijaż. Jednak podczas jesiennej ramówki TVN dziennikarka prezentowała się nienagannie. W oczy rzuca się również jej metamorfoza sylwetki.

Za nami prezentacja jesiennej ramówki TVN, która zawsze wzbudza spore emocje. Wszystko za sprawą plejady gwiazd, która uświetnia wydarzenie przechadzając się po czerwonym dywanie. Od Doroty Szelągowskiej nie można było oderwać wzroku. Dziennikarka prezentowała się znakomicie ubrana w róż od stóp do głów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rekordy Guinnessa gwiazd: Betty White najdłuższa kariera w show-biznesie, Madonna w filmie w 85 różnych sukienkach

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o relacji z mamą. Nie widują się zbyt często

Ramówka TVN. Dorota Szelągowska pierwszy raz na ściance po metamorfozie

Dorota Szelągowska jeszcze kilka dni temu przebywała na krótkim urlopie w Hiszpanii. Do kraju wezwały ją obowiązki zawodowe. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" przyzwyczaiła fanów raczej do casualowych stylizacji, jednak okazja zobowiązywała. Na ściance dziennikarka zaprezentowała się w gustownej kreacji w odcieniu różu. Sukienka miała dosyć głęboki dekolt i rozcięcie odkrywające nogę. Zestaw uzupełniły szpilki w pasującym kolorze i nienaganny makijaż, który dodał Szelągowskiej promiennego wyglądu. Idealnie ułożone włosy Doroty kojarzą się nam z słynną fryzurą Marilyn Monroe. 

Ramówka TVN. Dorota Szelągowska na ściance jak landrynka. Róż od stóp do główRamówka TVN. Dorota Szelągowska na ściance jak landrynka. Róż od stóp do głów KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dziennikarka promienne uśmiechała się w stronę fotoreporterów i można było zauważyć, że sama doskonale czuje się w tym zestawie. Na uwagę zasługuje również fakt, że od jakiegoś czasu Szelągowska wytrwale ćwiczy pod okiem trenerka personalnego, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Prezentowała się naprawdę pięknie. Klasa sama w sobie!

Więcej zdjęć Doroty Szelągowskiej w galerii na górze strony. 

Więcej o: