Marta Manowska w czerni na ramówce TVP. Torebka? Tak skomentowała odejście z "Voice Senior"

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich była Marta Manowska, która na czerwonym dywanie nie wypadła jednak najlepiej.

Wakacje powoli dobiegają końca, więc stacje telewizyjne odliczają dni do startu kolejnych edycji popularnych seriali i programów rozrywkowych. W środę, 24 sierpnia w gmachu Telewizji Polskiej miała miejsce prezentacja jesiennej ramówki. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich była m.in. Katarzyna Cichopek, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży i Marta Manowska. Stylizacja tej ostatniej wywołała szczególne zamieszanie.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska zaskoczyła stylizacją na imprezie Telewizji Polskiej

Telewidzowie z pewnością czekają na kolejną edycję "The Voice of Poland" i zastanawiają się, jak wyglądać będzie nowy program "Operacja aranżacja". Przypomnijmy, że ostatni z wymienionych programów ma być prowadzony przez Katarzynę Cichopek. Sporym zainteresowaniem z pewnością będzie cieszyć się też "Rolnik szuka żony". O sile formatu stanowi w dużej mierze lubiana prowadząca Marta Manowska. Gwiazda pojawiła się w środę na czerwonym dywanie, ale jej stylizacja nie powaliła na kolana.

Marta ManowskaMarta Manowska akpa

Gwiazda TVP była ubrana w długą czarną suknię z długimi rękawami i głębokim dekoltem. Marta Manowska kreację zestawiła ze srebrnymi sandałami na obcasie. Dodatkiem była torebka w tym samym kolorze, której styl jednak zupełnie nie pasował do wieczoru i okazji. Być może jednak była ona symbolem robienia dobrej miny do złej gry. Przypomnijmy, że gwiazda żegna się z posadą prowadzącej "The Voice Senior". Na tym stanowisku zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska.  W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Marty Manowskiej i innych gwiazd z uroczystej prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Publicznej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.