Ramówka TVP. Hyży w stroju tancerki samby. Różowe pióra zachęcają do tupnięcia nóżką. Tomaszewska za to stonowana

Ramówka TVP przyciągnęła na czerwony dywan tłum gwiazd. Zwróciliśmy uwagę na Maję Hyży, która w różowej kreacji wyglądała jak tancerka samby. Odleciała modowo na całego. Od Małgorzaty Tomaszewskiej także trudno było odwrócić wzrok.

Ramówka TVP to doskonały czas dla gwiazd stacji, żeby zaprezentować modne stylizacje na czerwonym dywanie. Na salonach pojawili się m.in. Mikołaj Roznerski, Maja Hyży, Marta Manowska, Izabela Trojanowska i wiele, wiele innych. Naszą uwagę przyciągnęły zwłaszcza trzy gwiazdy, które wybrały ciekawe stylizacje. Każda w swoim stylu, ale obok żadnego z ich looku nie można przejść obojętnie.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Wykształcenie polskich politykówKaczyński nie skończył legalnie podstawówki. Komorowskiego skreślono z listy studentów

Maja Hyży w tanecznej kreacji. Co za szaleństwo

Piosenkarka nie boi się odważnych wyborów modowych. Tym razem pokazała się w różowej sukience, w której wyglądała jak Jennifer Lopez. Na ramówce programowej TVP na sezon jesienny pojawiła się w krótkiej sukience z piór. Dobrała do niej odważne szpilki z bardzo długim czubkiem i szeroki pasek przypominający te od domu mody The Attico. Wyglądała oszałamiająco i bardzo niestandardowo.

Maja HyżyMaja Hyży AKPA

Małgorzata Tomaszewska jak biała dama 

Małgorzata Tomaszewska w przeciwieństwie do piosenkarki woli zdecydowanie bardziej klasyczne rozwiązania. W minimalistycznej, białej sukience wyglądała olśniewająco. Ciekawa góra w postaci falującej tafty materiału przyciągnęła wzrok fotoreporterów, a proste dodatki tylko podkreśliły urodę dziennikarki. To był świetny wybór.

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska AKPA

Paulina Drażba w ultramodnym fiolecie

Uwielbiamy trend na soczyste kolory, dzięki którym od razu się uśmiechamy. Tak jest w przypadku stylizacji Pauliny Drażby. Prezenterka wybrała fioletowy total look i wygrała. Fajnie, że przełamała go oversizową marynarką. Wyglądała kobieco, nowocześnie, ale i z pazurem. Brawo!

Paulina DrażbaPaulina Drażba AKPA

A wam, która stylizacja najbardziej przypadła do gustu? Zdjęcia innych gwiazd TVP znajdziecie w naszej galerii, na górze strony. 

Więcej o: