Grażyna Torbicka na konferencji Festiwalu Kultury Żydowskiej. Elegancka stylizacja i promienny uśmiech. Klasa!

W Warszawie odbyła się konferencja w związku z Festiwalem Kultury Żydowskiej. Gospodyni wydarzenia, Grażyna Torbicka, zaprezentowała się w letniej, eleganckiej stylizacji.

Grażyna Torbicka uważana jest za jedną z najbardziej kompetentnych dziennikarek w kraju. Uznanie zdobyła przede wszystkim za sprawą wiedzy na temat teatru i filmu. Oprócz działalności zawodowej uważana jest także za jedną z najlepiej ubranych Polek. Tym razem wyczucie stylu zaprezentowała na konferencji związanej z 19. edycją Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. 

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Konferencja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Grażyna Torbicka w klasycznej stylizacji

Grażyna Torbicka należy do grona kobiet, które od lat pozostają wierne swojemu stylowi. Dziennikarka chętnie sięga po klasyczne i eleganckie stylizacje, nie bojąc się także surowego minimalizmu. Co więcej, praktycznie w każdej kreacji prezentuje się doskonale, idealnie broniąc swoich modowych wyborów.

Nie inaczej było podczas konferencji zorganizowanej z okazji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, gdzie pełni rolę prowadzącej. Tym razem gospodyni wydarzenia sięgnęła po jasne spodnie z wysokim stanem i długimi rozszerzanymi nogawkami. Założyła też letnią bluzkę z dekoltem w literę V i kwiecistym wzorem. Całość dopełniły białe sandałki, pasek w talii, torebka pod kolor i delikatna biżuteria

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka AKPA

Konferencja odbyła się we wtorek 23 sierpnia na scenie letniej Teatru Żydowskiego. Była zapowiedzią festiwalu, który będzie trwał przez tydzień od 27 sierpnia do 2 września. Jako że nazwisko Grażyny Torbickiej jest marką samą w sobie, nic dziwnego, że powierzono jej funkcję gospodarza imprezy.

Jak oceniacie jej stylizację?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.