Maciej Zakościelny z partnerką na wakacjach. Zostawili dzieci w domu i zwiedzają Włochy

Maciej Zakościelny podzielił się zdjęciami z podróży do Włoch. Aktor na fotografiach pozuje u boku ukochanej Pauliny Wyki.

Maciej Zakościelny długo uchodził za największego amanta w polskim kinie. Serce przystojnego aktora jest jednak już od dawna zajęte. W 2014 roku związał się z Pauliną Wyką. Para doczekała się dwóch synów, Borysa i Alexa. Zakochani postanowili teraz zrobić sobie przerwę od rodzicielskich obowiązków i we dwoje wyjechali na wakacje do Włoch.

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden

Karol StarsburgerStrasburger okrutnie zażartował z uczestniczki "Familiady". Widzowie oburzeni

Maciej Zakościelny z partnerką wypoczywają we Włoszech

Maciej Zakościelny jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go 180 tys. użytkowników. Aktor chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, spotkań z przyjaciółmi czy pracy na planie filmowym. Teraz opublikował zdjęcie z samochodu. Towarzyszyła mu jego ukochana.

To będzie ekscytująca przygoda - napisał pod kadrem.

Maciej ZakościelnyMaciej Zakościelny instagram.com/ maciej_zakoscielny

W zamieszczonym poście aktor nie zdradził dokąd jedzie. Z kolejnych fotek udostępnionych na InstaStories wynika, że para zmierzała na lotnisko, a stamtąd zakochani polecieli do Włoch.

Ciao - dodał aktor.

Maciej ZakościelnyMaciej Zakościelny instagram.com/ maciej_zakoscielny

Zobacz również: Partnerka Macieja Zakościelnego spakowała się i wyjechała. Bez ukochanego

Maciej Zakościelny i Paulina WykaMaciej Zakościelny i Paulina Wyka instagram.com/ maciej_zakoscielny

Paulina Wyka w 2003 roku wzięła udział w wyborach Miss Polski Nastolatek, gdzie zdobyła tytuł wicemiss. Sukces w konkursie otworzył jej wiele drzwi, co doskonale wykorzystała. Zaczęła pracować jako modelka. Dziś ma na koncie współprace z prestiżowymi agencjami oraz sesje dla wielu popularnych magazynów. Po związaniu się z Maciejem Zakościelnym skupiła się jednak na życiu rodzinnym. Paulina Wyka nie lubi mówić o nim publicznie, bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach i niechętnie udziela wywiadów. 

Sanna MarinSanna Marin tłumaczy się z fotografii, na której jej koleżanki pozują topless

Więcej o: