Sara z "Rolnik szuka żony" urodziła! "Nareszcie razem". Wybrała się na pierwszy spacer z synem

Jedna z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony", Sara z czwartej edycji, niedawno urodziła dziecko. Teraz pokazała zdjęcie ze spaceru z synem.

Sara Szewczyk z czwartej edycji popularnego matrymonialnego show TVP "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek. Do programu przyszła, aby walczyć o względy Karola i przez jakiś czas wydawało się, że znajdzie w nim materiał na partnera. Tuż przed finałem para rozstała się. Upragnioną miłość znalazła w osobie Dawida, z którym w czerwcu zeszłego roku wzięli ślub. W pierwszą rocznicę tego ważnego wydarzenia poinformowała zaś fanów, że spodziewa się dziecka. Syn pary przyszedł już na świat, a zdjęciem ze spaceru dumna mama podzieliła się na Instagramie. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Sara z czwartej edycji programu urodziła syna. Pokazała zdjęcie ze spaceru

Popularność zdobytą za sprawą udziału w programie Sara Szewczyk wykorzystuje w mediach społecznościowych, gdzie udało się jej zgromadzić grupę 14,5 tysiąca obserwujących.To tam podzieliła się z fanami radosną nowiną, została mamą!

Na profilu byłej uczestniczki pojawiło się zdjęcie, na którym uśmiechnięta od ucha do ucha, ubrana w dziewczęcą błękitną sukienkę pozuje z wózkiem dziecięcym na tle Łazienek Królewskich w Warszawie. Fotografia została opatrzona podpisem:

Nareszcie razem. Pogoda sprzyja spacerom więc korzystamy. Dobrze, że synek lubi jazdę jak autem tak i wózkiem.
 

W sekcji komentarzy szybko pojawił się ogrom gratulacji i komplementów dla młodej mamy:

Promieniejesz kochana, cudnie wyglądasz.
Serdeczne gratulacje Saro, niech się maleństwo zdrowo chowa.
Moje gratulacje. Zdrówka, spokoju i cierpliwości wam życzę.

Redakcja Plotka wita na świecie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.