Gwiazda TVP przechodzi do TVN-u. Dostała własny program! [PLOTEK EXCLUSIVE]

W TVN-ie szykują się kolejne zmiany. Nasz informator donosi, że w ramówce pojawi się nowy program, który poprowadzi była gwiazda TVP.

Patricia Kazadi od lat była związana z Telewizją Polską. Teraz zobaczymy ją jednak w konkurencyjnej stacji. Aktorka przeszła do TVN-u - podaje nasz informator. Oficjalna informacja o tym transferze zostanie podana 24 sierpnia podczas imprezy, na której zostanie zaprezentowana najnowsza, jesienna ramówka stacji TVN. 

Zobacz wideo Patricia Kazadi w Kole Plotka Extra

Patricia Kazadi gwiazdą TVN-u

Patricia Kazadi dała się poznać szerszej publiczności, współpracując z Telewizją Polską. To właśnie tu zadebiutowała w 2002 roku, występując z zespołem Szwagierkolaska w programie "Szansa na sukces". W 2019 roku pojawiła się także w tanecznym show TVP - "Dance Dance Dance", gdzie pląsała na scenie w towarzystwie siostry Victorii Kazadi. Wielokrotnie gościła też w innym popularnym formacie telewizji publicznej "Jaka to melodia?", gdzie prezentowała swoje talenty wokalne. Teraz jednak Kazadi wraca do TVN-u, a więc stacji, z która także ma wiele wspomnień. Przypomnijmy, że wystąpiła w TVN-ie w "Tańcu z gwiazdami", była gospodynią "You Can Dance - Po prostu tańcz" czy "X Factora". 

Teraz, jak donosi nasz informator związany ze stacją, poprowadzi nowe show "Perfect Picture". W formacie zobaczymy też osiem osób znanych z show-biznesu, które staną za obiektywem aparatu i będą musiały odnaleźć się w świecie fotografii. Nie będą pozowały do zdjęć, tylko same je będą wykonywały. 

Myślicie, że Patricia Kazadi poradzi sobie jako gospodyni nowego show i popisze się wiedzą z zakresu fotografii? Przekonamy się już niebawem.

ZOBACZ TEŻ: Na koncie Patricii Kazadi padło pytanie o konflikt z Barbarą Kurdej-Szatan. Opowiedziała szczerze o tej relacji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.