Marta Żmuda Trzebiatowska nie wytrzymała. "Wara od mojego małżeństwa!"

Katolicki tygodnik donosił o kryzysie w związku Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Gwiazda "Na dobre i na złe" nie wytrzymała, a na jej profilu pojawiło się wyjaśnienie. Ostrzega przed kolejnymi plotkami.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w 2013 roku w Teatrze Kwadrat i od razu wiedzieli, że są sobie pisani. Dwa lata później para wzięła ślub i od tego czasu są nierozłączni. Później doczekali się dwójki dzieci. Jeden z katolickich tygodników donosi, że po latach sielanki rzekomo mierzą się z kryzysem. 

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula przechodzą kryzys?

Według doniesień "Dobrego Tygodnia" w małżeństwie Marty Żmudy Trzebiatowskiej zaczęły się pojawiać poważne zgrzyty. Wszystko przez nieustające zobowiązania zawodowe aktorki. Okres wakacyjny mieli spędzić na odbudowie relacji, jednak i tym razem zabrakło na to czasu.

Po siedmiu latach od ślubu w ich relacji pojawiają się pierwsze zgrzyty. Kiedy w serialu "Na dobre i na złe" rozpoczęła się wakacyjna przerwa, była szansa, żeby nadrobić starty w ich relacji. Jednak zamiast odpoczynku Marta wybrała rolę w nowej produkcji - donosi katolicki tygodnik.

Małżeństwo, mimo wszystko, ma być dobrej myśli, a aktorzy liczą, że uda im się wszystko nadrobić.

Oboje wierzą z Kamilem, że tak, bo chcieliby stworzyć związki takie, jak ich rodzice, którzy spędzili ze sobą całe życie.

Marta Żmuda Trzebiatowska dementuje plotki o kryzysie w małżeństwie 

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała z mężem. Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zdementować krążące po sieci pogłoski o kryzysie w związku.

What the f*ck? Rozumiemy, że macie sezon ogórkowy, ale na co to, komu wymyślać takie rzeczy naprawdę z d*py wzięte? Na szczęście my kochamy się na zabój, a wam nic do tego - komentowała Marta Trzebiatowska Żmuda.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil KulaMarta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Przy okazji poprosiła, aby zostawić jej rodzinę w spokoju i nie tworzyć kolejnych tego typu plotek. 

Jako zodiakalny lew ujmę to krótko: wara od mojego małżeństwa i mojej rodziny! - dodała.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil KulaMarta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Wygląda na to, że między Martą Trzebiatowską Żmudą i Kamilem Kulą wszystko się układa. Życzymy więcej szczęśliwych chwil.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.