Gerard Pique perfidnie mści się na Shakirze? Przyprowadza kochankę pod dom piosenkarki. "Jest zdruzgotana"

Gerard Pique i Shakira uzgadniają szczegóły opieki nad dziećmi. Zdaniem hiszpańskiego dziennikarza nie wszystko idzie zgodnie z planem piłkarza. Obrońca rzekomo postanowił zemścić się na byłej partnerce.

Gerard Pique i Shakira rozstali się po 11 latach z pozoru bardzo udanego związku. Powodem rozstania miała być niewierność piłkarza - obrońca Barcelony podobno zdradził matkę swoich dzieci z hiszpańską studentką. Chociaż byli partnerzy zawarli tymczasową ugodę dotyczącą opieki nad dziećmi, to spór między nimi nadal się zaognia.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Gerard Pique nie oszczędza Shakiry. Popołudniami paraduje z nową dziewczyną przed domem piosenkarki

O kuriozalnej sytuacji donosi hiszpański paparazzi Jordi Martin. Jak podaje portal MAG, gwiazda piłki nożnej obnosi się ze swoim nowym związkiem z młodą partnerką. Podobno Pique i Clara Chia Marti pojawiają się razem w miejscach, w których mogą zostać zauważeni przez Shakirę.

Gerard Pique chodzi popołudniami z nową dziewczyną do domu swoich rodziców, który jest obok domu Shakiry. Jest zdruzgotana. Piłkarzowi nie przeszkadza, że piosenkarka może ich razem zobaczyć - czytamy.

Paparazzi podkreśla również, że relacje byłych partnerów są bardzo złe. Piłkarz zamierza odegrać się na Shakirze za utrudnianie kontaktu z dziećmi - dziewięcioletnim Milanem i siedmioletnim Sashą.

Związek Pique i Shakiry przeżywa swój najgorszy moment. W tej chwili Pique chce się zemścić na Shakirze. I realizuje tę zemstę.

Kim jest nowa partnerka Gerarda Pique? To dla niej rozstał się z Shakirą

Według doniesień "The Sun" i "Daily Mirror" obrońca Barcelony miał związać się z Clarą Chia Marti. Piękna blondynka jest studentką Public Realtions, a Pique poznała w pracy. 23-latka jest bowiem zatrudniona w firmie Kosmos założonej przez piłkarza. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.