Blanka Lipińska narzeka na polskie linie lotnicze. Rozchorowała się na pokładzie

Blanka Lipińska już jest po premierze kolejnej odsłony "365 dni' w Nowym Jorku. W samolocie musiała się zmierzyć z niską temperaturą. Skończyło się fatalnym samopoczuciem.

Blanka Lipińska właśnie przebywa w Nowym Jorku. 19 sierpnia odbyła się światowa premiera trzeciej części erotycznej trylogii "Kolejne 365 dni". Jeszcze przed oficjalnym wydarzeniem i wyjściem na czerwony dywan celebrytka musiała odbyć długą podróż samolotem. Nie wspomina jej dobrze.

Zobacz wideo Blanka Lipińska uniosła się na planie filmu! „Odpaliłam się jak pochodnia"

Blanka Lipińska narzeka na polskie linie lotnicze

Kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania z fanami Blanka Lipińska odezwała się do obserwatorów prosto z Central Parku. Celebrytka opowiedziała o minionym dniu, który niestety musiała spędzić w łóżku. Okazuje się, że podczas dziesięciogodzinnej podróży załoga włączyła klimatyzację, przez co się przeziębiła.

Jest przepiękna pogoda, dzisiaj mamy spotkanie z fanami. Wczoraj mnie nie było na Instagramie, gdyż nie czułam się najlepiej, ponieważ polskie linie lotnicze postanowiły na 10 godzin podróży włączyć klimatyzację na jakieś 15 stopni i mnie po prostu zwyczajnie przewiało. 

Ten dzień nie obył się bez leków, które najwidoczniej pomogły jej stanąć na nogi.

Więc wczorajszy dzień spędziłam w łóżku, jedząc na zmianę paracetamol z ibuprofenem. Super, bardzo dziękuję polskim liniom lotniczym - relacjonowała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska pomimo złego samopoczucia pojawiła się na premierze, gdzie po raz pierwszy tak dobrze trafiła ze stylizacją. Nazajutrz ponownie odezwała się do obserwatorów, aby opowiedzieć o wrażeniach z minionej nocy. Nie obyło się bez ponownego narzekania na polskie linie lotnicze. 

Dzień dobry, moi kochani, to będzie piękny dzień. Tak, mój śpiewny głos dzisiaj, kolejny dzień mogę powiedzieć: dziękuję polskie linie lotnicze. Dzięki wam mam głos jak Barry White, super - przekazała celebrytka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i znacznie bardziej komfortowej podróży do Polski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.