Anna Przybylska uhonorowana przez Piaska we wzruszającym klipie. Nagranie z porodówki wyciska łzy

19 sierpnia miała premierę piosenka do filmu o Annie Przybylskiej. Utworowi Andrzeja Piasecznego towarzyszy bardzo intymny teledysk, pełen niepublikowanych dotąd, prywatnych nagrań.

5 października minie osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Dwa dni później w kinach zadebiutuje film produkcji Telewizji Polskiej pod tytułem "Ania", który będzie hołdem dla zmarłej aktorki. Rodzina gwiazdy już widziała produkcję i zapewnia, że przedstawiony obraz pokaże prawdziwe, prywatne oblicze Anny Przybylskiej. Do oficjalnej premiery musimy poczekać do jesieni, jednak już teraz możemy zobaczyć mały przedsmak tego, co będzie na nas czekać w kinach.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Anna Przybylska uhonorowana we wzruszającym klipie

Kilka dni temu poinformowano, że piosenkę do filmu "Ania" zaśpiewał Andrzej Piaseczny, który przez wiele lat przyjaźnił się z aktorką. 19 sierpnia premierę miała piosenka oraz teledysk do filmu.

Krzyczę ci: "Tańczyć, światła nie gasić, więcej dotykać, co znika i tak! Spieszyć, się kochać, nawet od nowa! Niczego nigdy nie żałować, nigdy nie żałować". I właśnie było tak... - słyszymy w refrenie.

Anna Przybylska, Jarosław BieniukBieniuk widział już dokument o Przybylskiej. "Niesamowita karuzela uczuć"

Do piosenki powstał teledysk, na którym możemy zobaczyć nie tylko masę zdjęć zmarłej aktorki, lecz także sporo niepublikowanych wcześniej nagrań z rodzinnego archiwum. Są to filmy z wakacji czy rodzinnych uroczystości. Najbardziej rozczulający jest fragment z porodówki, na którym Anna Przybylska trzyma swoją pociechę chwilę po urodzeniu. Zobaczcie zresztą sami.

 

Zapowiadany na jesień film ma charakter dokumentu. Przed kamerą wspomnieniami związanymi z Anną Przybylską podzieliła się rodzina aktorki, a także koledzy i koleżanki z branży, m.in. Andrzej Piaseczny, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska i Michał Żebrowski.

 

Wybierzecie się do kin?

Anna Przybylska, Paweł WawrzeckiPaweł Wawrzecki wspomina Annę Przybylską. Opowiedział o żartach na planie

Więcej o: