Lipińska u boku Morrone i Siekluckiej błyszczy na premierze "Kolejnych 365 dni" w Nowym Jorku. W końcu udana stylówka!

Blanka Lipińska wyruszyła do Nowego Jorku promować film "Kolejne 365 dni". Na ściance towarzyszli jej oczywiście Anna Maria-Sieklucka i Michele Morrone.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wiedział, kim jest Blanka Lipińska. Wszystko się zmieniło, gdy na półkach pojawiły się erotyki jej autorstwa. Książki okazały się tak wielkimi hitami, że szybko na ich podstawie zaczęły powstawać kolejne filmy. W tym roku premierę miała druga część erotycznej trylogii. Co ciekawe, na trzecią część fani nie musieli czekać zbyt wiele, bo tylko kilka miesięcy. Film na Netfliksie pojawi się 19 sierpnia 2022, a Blanka Lipińska z głównymi aktorami ruszyła już na podbój Stanów Zjednoczonych. Jak wypadli na czerwonym dywanie?

Blanka LipińskaBlanka Lipińska z nowym partnerem?! Czułościom nie było końca [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo "Kolejne 365 dni". Film pojawi się 19 sierpnia na Netfliksie

Blanka Lipińska bryluje na premierze "Kolejnych 365 dni" w Nowym Jorku

18 sierpnia wieczorem w kinie The Paris Theatre na Manhattanie odbyła się premiera "Kolejnych 365 dni" Blanki Lipińskiej. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Michele Morrone, który tradycyjnie postawił na klasyczny garnitur. Blanka na tej wyjątkowy wieczór wybrała sukienkę mini, do której dobrała ciemne okulary oraz ciężkie buty. Postawiła na rockową stylizację, co w tym konkretnym przypadku sprawdziło się doskonale. Na inny styl zdecydowała się Anna-Maria Sieklucka, która zaprezentowała się w przylegającej sukience z wycięciami na dekolcie. Aktorka zaczesała włosy do tyłu i eksponowała długie nogi.

Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Michele MorroneBlanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone EAST NEWS

Kto wypadł najlepiej na ściance? Oceńcie sami - zajrzyjcie po więcej zdjęć do naszej galerii na górze artykułu. 

Blanka Lipińska topless na zdjęciu z wakacji. Do tego samego zachęca fanówBlanka Lipińska topless na zdjęciu z wakacji. Do tego samego zachęca fanów

ZOBACZ TEŻ: Robert Biedroń komentuje aferę wokół premierki Finlandii. "Żyjemy w dwóch różnych realiach" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: