Dzieli ich niemal pół wieku. 74-letnia Kathi Jenkins i 27-letni Devaughn Aubrey opowiedzieli o swoim związku

Kathi Jenkins i Devaughn Aubrey poznali się rok temu za pośrednictwem portalu społecznościowego. Teraz nie wyobrażają sobie bez siebie życia - rozpływają się nad swoim udanym związkiem i planują ślub.

Ich związek wywołuje sporo kontrowersji, ale 74-letnia Kathi Jenkins i 27-letni Devaughn Aubrey śmiało odpowiadają hejterom. Oboje przyznają, że nigdy wcześniej nie byli w szczęśliwszej relacji. W przyszłym roku planują stanąć na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Jest 47 lat starsza od swojego narzeczonego. "Nikt nigdy mnie tak nie kochał"

Para z Teksasu poznała się za pośrednictwem strony internetowej Adult FriendFinder. Szybko pojawiła się między nimi chemia. 24-latek właśnie kończył małżeństwo z pierwszą żoną, Kathi nigdy wcześniej nie była w formalnym związku, jest za to matką czterech córek, ponadto doczekała się wnucząt i prawnucząt. Co ciekawe, rodziny zakochanych dosyć szybko zaakceptowały związek Jenkins i Aubreya. Obiekcję ma jedynie jedna z córek emerytki, której nie podoba się, że przyszły ojczym jest weganinem.

W rozmowie z "New York Post" 24-latek zapewnia, że doskonale odnajduje się w miłosnej relacji z Kathi. Zdaje sobie sprawę z kontrowersji, jakie wzbudza jego związek i dementuje - nie jest z ukochaną dla pieniędzy.

Ona jest tak idealna dla mnie. Jest bardzo doświadczona w życiu i wiele mnie uczy. Nigdy się nie kłócimy, zawsze możemy porozmawiać bez krzyku i całkowicie jej ufam. (...) Kathi jest zabawna, nie zdaję sobie sprawy z tego, jak bardzo jestem szalony, dopóki ona mnie nie rozśmieszy - powiedział Devaughn.

Wtóruje mu Jenkins. 74-latka mówi o swoim partnerze w samych superlatywach.

Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie. Devaughn jest miły i mnie wspiera. Uważa, że jestem piękna, utalentowana i inteligentna.

Para niedawno ogłosiła zaręczyny, a w przyszłym roku planuje sformalizować swój związek. Kibicujecie im?

Więcej o: