Żona Karola Strasburgera opowiedziała o małżeństwie. Nigdy nie była tak wylewna

Karol Strasburger i jego małżonka Małgorzata obchodzili niedawno trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się trzema receptami, które, ich zdaniem, pomogą zbudować prawdziwie szczęśliwy związek.

Gdy krajowe media obiegła wiadomość, że Karol Strasburger planuje po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu, tym razem z wybranką młodszą o 37 lat, wielu pozwalało sobie na niewybredne komentarze. Byli też tacy, którzy powątpiewali w szczerość łączącego ich uczucia. Tymczasem aktor i jego ukochana, Małgorzata, zagrali na nosie niedowiarkom. Niedługo po bajkowej ceremonii zaślubin ogłosili, że oczekują pierwszego dziecka.

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Zobacz wideo Karolina Pisarek pokazuje koperty i zaproszenia ślubne. Ma gust?

Karol i Małgorzata Strasburgerowie dzielą się przepisem na udany związek

Związek aktora i jego menedżerki kwitnie. Małżonkowie wydają się naprawdę szczęśliwi, na przekór złośliwemu krakaniu zgryźliwych internautów. Z okazji rocznicy ślubu zwanej skórzaną, postanowili zdradzić receptę na udany związek. Zdaniem Małgorzaty, kluczowe są trzy zasady:

Robić wszystko, by nie tylko się kochać, ale przede wszystkim się lubić i umieć ze sobą o wszystkim rozmawiać szczerze. Iść razem za rękę przez życie nawet, gdy czasem drętwieje i chciałoby się puścić na dłuższą chwilę. Pamiętać o tym, że "udany związek zależy od dwóch rzeczy - znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą" – Andre Maurois – napisała na swoim facebookowym profilu.

Jej mąż postanowił w odpowiedzi zacytować Marię Dąbrowską:

Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku.

Karol StrasburgerZdenerwowany Karol Strasburger komentuje doniesienia o odejściu na emeryturę

Małżonkowie, kończąc swoje wpisy, postanowili złożyć życzenia wszystkim innym parom, które, tak jak oni, zawarły związki małżeńskie w sierpniu.

Pozostaje nam życzyć państwu Strasburgerom kolejnych tak szczęśliwych rocznic.

Więcej o: