Ale wpadka! Przyjaciel Dominiki Gwit zdradził płeć i imię jej dziecka? "Bo ja podejdę do ciebie!"

Dominika Gwit jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną i ujawniła, że razem z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Chętnie wypowiada się w temacie ciąży. Zorganizowała na InstaStories Q&A, a jej przyjaciel postanowił ją uprzedzić i zdradził płeć oraz imię dziecka.

Dominika Gwit nie ukrywała, że przez kilka lat starała się zajść w ciążę. Aktorka leczyła się między innymi na niepłodność i w końcu uda jej się spełnić marzenie o powiększeniu rodziny. Gwiazda jest w stałym kontakcie z fanami i chętnie opowiada o swoim samopoczuciu. Przyznała, że gdy jej dziecko rośnie, ona na początku ciąży schudła. Dodała również, że pociecha pojawi się na świecie zimą. Do tej pory nie zdradziła jednak płci, ani imienia i wygląda na to, że postanowił wyręczyć ją jej przyjaciel. Reakcja aktorki też wiele mówi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Dominika Gwit o niegrzecznych pytaniach dziennikarzy [KOŁO PLOTKA]

Przyjaciel Dominiki Gwit wygadał płeć i imię dziecka. Jej reakcja? Wybuchła śmiechem

Dominika Gwit zorganizowała na InstaStories Q&A, w którym chętnie odpowiadała na pytania fanów dotyczące ciąży. Razem z mężem, Wojciechem Dunaszewskim, jeszcze nie zdecydowali się na to, by poinformować fanów o płci pociechy.

Jedno z pytań zadał jej przyjaciel, który zasugerował, że para spodziewa się syna. Mało tego, mają już wybrane imię - Bartłomiej. 

Dominika nawet na chwilę nie dała zbić się z tropu i zwróciła się do kolegi: 

Dobra, Bartek. Nie denerwuj mnie! - roześmiała się aktorka i dodała. To ostatnie pytanie. Bartusiu, bo ja podejdę zaraz do ciebie - powiedziała Gwit, nie ukrywając rozbawienia.

Przyjaciel Dominiki Gwit wygadał płeć i imię dziecka. Jej reakcja? Wybuchła śmiechemPrzyjaciel Dominiki Gwit wygadał płeć i imię dziecka. Jej reakcja? Wybuchła śmiechem Fot. Instagram/ dominikagwit

Aktorka nie zaprzeczyła, ale też nie potwierdziła. Pytanie, a właściwie stwierdzenie przyjaciela na temat płci i imienia potraktowała ze śmiechem. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna żartował, czy przez przypadek wygadał sekret Dominiki, a ona udostępniła to na swoim InstaStories, chcąc zmylić internautów.

Więcej o: