Małgorzata Tomaszewska o trudnych chwilach po urodzeniu syna. "Pustka"

Małgorzata Tomaszewska udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że zmagała się z problemami natury psychicznej. Gwiazda zdradziła, że pojawiły się one po przyjściu na świat syna.

Niedawno media obiegła informacja, że Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w roli prowadzącej "The Voice of Poland". Producenci nie zdradzili, dlaczego podjęli taką decyzję, ale z pewnością celebrytce w zdobyciu nowej posady pomógł wizerunek optymistycznej i pełnej energii osoby. Okazuje się jednak, że Tomaszewska ma za sobą poważne problemy natury psychicznej.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest na nietypowej diecie. "Jem przez 8 godzin, nie jem przez 16

Przemysław BabiarzPotworna wpadka dziennikarza TVP. Przemysław Babiarz naprawdę to powiedział

Małgorzata Tomaszewska opowiada o pustce i depresji

W 2017 roku Małgorzata Tomaszewska urodziła syna o imieniu Enzo. Gwiazda TVP wyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że okres tuż po przyjściu na świat dziecka, był dla niej bardzo trudny.

Ja zawsze chciałam żyć. Nigdy nie miałam takiego momentu, że to jest bez sensu. Nie czułam takiej pustki. Miałam trudny moment po urodzeniu dziecka. Nawet myślę, że otarłam się o depresję, chociaż nie była ona leczona, a dziś jest ze mną wszystko w porządku. Myślę, że to było bardzo trudne dla mnie. Z takiej aktywnej osoby, nagle wszystko zmieniło się dla mnie o 180 stopni.

Tomaszewska dodała, że panicznie bała się zostawić syna choćby na chwilę i to wywołało problemy w jej psychice. 

Trochę nie mogłam sobie z tym poradzić. Panicznie bałam się zostawić dziecko. Przez dziewięć miesięcy ja go w ogóle na chwile nawet nie zostawiłam. Trochę to odbiło piętno na mojej psychice. Później znalazłam ten złoty środek i teraz czuję się dobrą mamą.

Małgorzata Tomaszewska wcześnie w rozmowie z tym samym portalem powiedziała, że nie rozmawiała o decyzji stacji z Martą Manowską, po której przejęła stanowisko. Wyjaśniła, że nie ma z nią bliskiego kontaktu.

Doda, NergalNergal opublikował zdjęcie z Dodą sprzed 12 lat. Wymowny opis

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o: