Naturalna Anna Dereszowska karmi syna piersią na plaży. "Niektórych oburza"

Na Instagramie Anny Dereszowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią. Przy okazji publikacji naturalnej fotografii poruszyła ten temat z internautkami.

W listopadzie Anna Dereszowska urodziła trzeci dziecko. Aktorka znana z występów w wielu polskich produkcjach, takich jak m.in. "M jak Miłość", "Nigdy nie mów nigdy" czy "Na dobre i na złe" związana jest z Danielem Duniakiem. Razem wychowują 14-letnią Lenę, będącą owocem związku Dereszowskiej z Piotrem Grabowskim, oraz dwójkę swoich dzieci, siedmioletniego Maksymiliana i małego Aleksandra. Teraz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią. Przy okazji poruszyła też tę kwestię z innymi matkami w komentarzach.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią dziecko. Rozpoczęła też rozmowę z innymi matkami

Najnowsze zdjęcie Anny Dereszowskiej ukazuje ją w wyjątkowo naturalnym wydaniu. Aktorka ubrana jedynie w kwiecisty dwuczęściowy kostium kąpielowy, ze związanymi włosami, karmi piersią dziecko, będąc najpewniej na plaży. Do fotografii dołączyła wpis, w którym poruszyła tę kwestię:

Emocje wokół karmienia piersią są zazwyczaj wysokie. Niektórych oburza publiczne karmienie, inni są zdruzgotani, że mama nie karmi piersią lub karmi za krótko.

Następnie opisała swoje doświadczenia przy każdym z trójki dzieci:

Przy każdym dziecku karmienie piersią wyglądało u mnie inaczej. Od łez bólu po łzy wzruszenia. Dzięki tym doświadczeniom jestem baaaardzo daleka od oceniania jakiegokolwiek wyboru innej mamy. Znam stres, jaki wynika z obawy i troski o maleństwo i znam niepewność, czy na pewno wszystko robię dobrze.
 

Na koniec dodała motywujące podsumowanie i zapytała fanek, z jakimi uwagami one się spotykały w takich sytuacjach:

Wiem za to, że robię wszystko najlepiej, jak umiem. I wy też.

Macie podobne zdanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.