Zosia Zborowska w sukience w kropki, Maciej Orłoś u boku nowej ukochanej. Gwiazdy na premierze "Wrobionego"

Na premierze "Wrobionego" pojawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. Maciej Orłoś z partnerką olśnili, ale to partner Richardson przełamał standardy. Przyglądamy się stylizacjom.

16 sierpnia odbyła się uroczysta premiera "Wrobionego" w reżyserii Piotra Śmigasiewicz. Na miejscu pojawiła się plejada gwiazd, która zachwyciła prostymi stylizacjami.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

dom Marcina MilleraMarcin Miller mieszka w luksusie, ale to ogród robi robotę. Spójrzcie na ten taras

Zofia Zborowska

Tego wieczora nie mogło zabraknąć Zofii Zborowskiej, która olśniła na ściance w białej sukience w czarne nieregularne kropki. Zestawiła z klasycznymi butami na szpilce. Do tego dobrała pasującą torebkę z łańcuchem i delikatną biżuterię. Włosy pozostawiła rozpuszczone i delikatnie zaczesane na bok. Całość dopełnił lekki makijaż. 

!Uroczysta premiera filmu Wrobiony!Uroczysta premiera filmu Wrobiony Pawel Wodzynski / Pawel Wodzynski/East News

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska zapozowali wspólnie na ściance "Wrobionego" trzymając się za ręce. Dziennikarz postawił na prostotę i tego wieczoru. Wybrał szare spodnie od garnituru, które zestawił z granatową koszulą. Do całości dobrał brązowy skórzany pasek oraz buty.

Z kolei Paulina Koziejowska nieco bardziej zaszalała i na ściance zaprezentowała się w brokatowej zielonej sukience, która mieniła się w kamerze. W ręku trzymała czarną torebkę, natomiast na jej nogach możemy dostrzec cieliste szpilki. Całość dopełniła dużymi srebrnymi kolczykami. Włosy zaczesała za uszy, a makijaż podkreślił jej urodę.

!Uroczysta premiera filmu Wrobiony!Uroczysta premiera filmu Wrobiony Pawel Wodzynski / Pawel Wodzynski/East News

Firmy związane z ekologią odwracają się od Macieja Orłosia. Wydał oświadczenieFirmy związane z ekologią odwracają się od Macieja Orłosia. Wydał oświadczenie

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski

Monika Richardson postawiła na prosty look składający się z luźnej białej koszuli i czarnych spodni. Nieco bardziej zaszalała ze szpilkami o fakturze skóry węża, które skradły całą uwagę. Do tego dobrała beżową kopertówkę i biżuterię w tym samym kolorze.

Konrad Wojterkowski na premierze pojawił się w garniturze pasującym do dodatków Richardson, który przełamał kolorową poszetką o fantazyjnym wzorze. Pod spodem dostrzegamy biały t-shirt. Stylizację dopełnił mokasynami.

!Uroczysta premiera filmu Wrobiony!Uroczysta premiera filmu Wrobiony Pawel Wodzynski / Pawel Wodzynski/East News

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: