Krzysztof Ibisz z żoną świętują pierwszą rocznicę ślubu. Nie zabrakło róż. Joanna wygląda kwitnąco

Krzysztof Ibisz i jego ukochana, która spodziewa się pierwszego dziecka, świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji prezenter pochwalił się romantycznymi kadrami.

Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa rozwody. Ze związku z Anną Zejdler doczekał się syna Maksymiliana. Będąc mężem Anny Nowak-Ibisz, powitał na świecie syna Vincenta. W 2021 roku dziennikarz ożenił się z Joanną Kudzbalską-Ibisz, u boku której odnalazł prawdziwe szczęście. Para oczekuje narodzin pierwszego wspólnego potomka, a poród zbliża się wielkimi krokami. Prezenter w mediach społecznościowych pochwalił się, że razem z żoną świętował wyjątkową rocznicę. Z tej okazji wybrali się na romantyczną randkę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną. A pamiętacie pierwszą ukochaną Ibisza?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Krzysztof Ibisz z żoną świętują pierwszą rocznicę ślubu. Było bardzo romantycznie 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska-Ibisz obchodzą pierwszą rocznicę ślubu, która uchodzi za papierową. Prezenter stanął na wysokości zadania i zabrał ukochaną na randkę do Hotelu Warszawa, a po tym wybrali się na kolację do prestiżowej restauracji w centrum miasta. Na Instagramie dziennikarz opublikował dwa kadry. Joanna jest w zaawansowanej ciąży, a tego dnia postawiła na czarną stylizację, która maskowała jej kształty. Założyła ciemny top, który zestawiła ze spodniami o szerszych nogawkach. Prezenter wyglądał równie elegancko w białej koszuli, czarnej marynarce i szarych spodniach w kant. W opisie zamieścił miłosne wyznanie: 

Nasza pierwsza rocznica ślubu. Świętujemy miłość. Dziękuję kochanie - napisał prezenter.
 

W sekcji komentarzy nie zabrało życzeń miłości i szczęścia na kolejne lata. 

Gratulacje. Dużo miłości dla was - życzyła Katarzyna Cichopek.
Wspaniali.
Wszystkiego co dobre dla was - napisała Paulina Sykut-Jeżyna.

Aleksandra Domańska wystąpiła w ciążowym akcieNaga Aleksandra Domańska na intymnym zdjęciu z synem

My również przyłączamy się do życzeń.  Więcej zdjęć małżonków znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o: